reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mi poduszka do spania bardziej przeszkadza niż pomaga chyba :( jakoś źle z niej korzystam chyba... mój kręgosłup potrzebuje widocznie wypłaszczenia przez noc ;) trzeba sobie chyba znaleźć poprostu dobre ułożenie na tej poduszce i wtedy jest super :)

Dla mnie to czary, tzn nigdy o niej nie słyszałam, boję się że rzucę w kąt i tyle z tego będzie. Teraz zasypiam ze zwykłą poduszka między kolanami, rano jednak znajduje ja na podłodze. Czy jakas konkretna polecacie?
 
reklama
Ja dostałam kilka dni temu tego wielkiego banana od męża :) ...i to była pierwsza noc którą przespałam bez budzenia sie na jedzonko i siusiu.
Mam notoryczne bóle plecyków i bez niej teraz sobie nie wyobrażam leżeć czy drzemać
No właśnie ja też nie wiem. Nie chce zbyt dużo ćwiczyć, żeby nie przesadzić. Ale dziś naprawdę boli. Do Stycznia padniemy. Myślisz że poduszka do spania by pomogła?
 
No właśnie ja też nie wiem. Nie chce zbyt dużo ćwiczyć, żeby nie przesadzić. Ale dziś naprawdę boli. Do Stycznia padniemy. Myślisz że poduszka do spania by pomogła?
W pierwszej ciąży też mnie bolal i miałam. Poduszkę i dupa. Nic nie pomogła. Mnie boli rano jak się budzę. W ciągu dnia nie. Ja mam duże cycki myślę że przez to. Chociaż w ciągu dnia noszę dwa staniki normalny i na to sportowy. A śpię w sportowym tylko. Ale ten ból mnie już denerwuje
 
W pierwszej ciąży też mnie bolal i miałam. Poduszkę i dupa. Nic nie pomogła. Mnie boli rano jak się budzę. W ciągu dnia nie. Ja mam duże cycki myślę że przez to. Chociaż w ciągu dnia noszę dwa staniki normalny i na to sportowy. A śpię w sportowym tylko. Ale ten ból mnie już denerwuje

No ja cyckow dużych nie mam, choć rosną :-) . Ale przed ciąża miałam problemy z odcinkiem szyjnym. Mam zniesiona lordoze szyjna i ucisk taki, że czasem z powodu zesztywnienia ręki od barku do palców nie mogłam prowadzić samochodu. Zdarzały się zawroty głowy. Jak się okazało że jestem w ciąży wszystko przeszło. Już myślałam że to cudowny stan, ale teraz boli, tyle że gdzie indziej. I częściej wieczorem niż rano. Buuuu. Zapytam lekarza swojego. W końcu niemało bierze za wizytę :-)
 
Kobiety, bolą was plecy, tzn kręgosłup? Tak na środku, mniej więcej między łopatkami?
Na środku, między łopatkami, ale z przodu. Myślałam, że to serce, byłam u ogólnego i ponoć to nerwoból żebrowy, mam brać magnez i kupic poduchę między nogi. Nie mogę normalnie spać, boli jak coś, w dzień jakoś ujdzie. 22 mam wizytę u gin. to się zapytam.
 
Mi pierwsze noce na poduszce spało się tragicznie. Niewygodnie. Ale słyszałam ze tak może być. I teraz jak już się przyzwyczaiłam to dobrze ze jest. Zmniejszyła się częstotliwość bólu pachwin. Na kręgosłup pomaga piłka. Po prostu zamiast na kanapie to tv oglądam siedząc na piłce.
 
Mnie bolało przy pracy z komputerem. Zwłaszcza pod lewą łopatką i kość ogonowa. Co do poduszki wreszcie mnie nie bolą biodra, ale odkąd ją mam przylapuje się na tym, że się odwracam w nocy w niej na plecy. Głowa na krawędzi nogi na krawędzi zad w środku.
 
A u mnie " jak nie urok to sraczka", jak już pooowoli przestają boleć mnie żebra, to znowu prawe ramię :baffled: Już zamówiłam sobie poduchę na Allegro, aż mi się śniła. Może pomoże na te moje dziwne bóle, bo tu jeszcze 5 miesięcy trzeba jakoś wytrzymać.
 
reklama
Ja dziś zrobiłam pierwszy zakup Zobacz załącznik 1010814
Piękne rzeczy :) Ja też w piątek byłam w sklepie i widziałam tam ubranka w tym śliczne pajacyki. Już chciałam kupić, ale te które mi się podobały były w rozmiarze 68, więc pomyślałam, że i tak nawet jak już będzie dziecko to będą w szafie leżeć i się powstrzymałam;)Planuję pod koniec września zacząć zakupy.
 
Do góry