reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja dziś konkretnie pogrillowalam i mam mega wyrzuty sumienia, bo nie dość, że takie jedzenie nie jest zbyt zdrowe to jeszcze było dużo dymu i zadymiłam dziecko :(
 
reklama
Ja dziś konkretnie pogrillowalam i mam mega wyrzuty sumienia, bo nie dość, że takie jedzenie nie jest zbyt zdrowe to jeszcze było dużo dymu i zadymiłam dziecko :(
Oj :( ale wydaje mi się, że nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia. Jak byś wypiła pół litra do tego, to mogłabyś mieć ;) :p

Ja za to mam dzisiaj doła... uświadomiłam sobie, że nie mam żadnej bliskiej znajomej, przyjaciółki a bardzo brakuje mi takiego stada :( chyba ze mną poprostu jest coś nie tak. Znam dużo dziewczyn ale z żadną nie potrafię się tak w 100% zaprzyjaźnić. Mam jedną przyjaciółkę z dzieciństwa jeszcze ale mieszkamy bardzo daleko od siebie i mamy kontakt raczej wirtualny.... ehhh
 
Może nie trafiłaś na właściwą osobę. A skąd jesteś?
Oj :( ale wydaje mi się, że nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia. Jak byś wypiła pół litra do tego, to mogłabyś mieć ;) [emoji14]

Ja za to mam dzisiaj doła... uświadomiłam sobie, że nie mam żadnej bliskiej znajomej, przyjaciółki a bardzo brakuje mi takiego stada :( chyba ze mną poprostu jest coś nie tak. Znam dużo dziewczyn ale z żadną nie potrafię się tak w 100% zaprzyjaźnić. Mam jedną przyjaciółkę z dzieciństwa jeszcze ale mieszkamy bardzo daleko od siebie i mamy kontakt raczej wirtualny.... ehhh
 
Dziewczyny mam pytanko. Na pępkiem tak jakby pod skóra pojawiła mi się taka wypukłość. Ogólnie mnie to nie boli. Tylko jak to zaczynam dotykać to trochę pobolewa. Poczytałam w internecie i to co udało mi wyszukać to to ze moze to być przepuklina ciążowa. W środę mam lekarza i oczywiście z nim to skonsultuje, ale czy może któraś z Was miała coś takiego w tej lub poprzedniej ciąży ? Nie ukrywam ze trochę się przestraszyłam
 
Oj :( ale wydaje mi się, że nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia. Jak byś wypiła pół litra do tego, to mogłabyś mieć ;) [emoji14]

Ja za to mam dzisiaj doła... uświadomiłam sobie, że nie mam żadnej bliskiej znajomej, przyjaciółki a bardzo brakuje mi takiego stada :( chyba ze mną poprostu jest coś nie tak. Znam dużo dziewczyn ale z żadną nie potrafię się tak w 100% zaprzyjaźnić. Mam jedną przyjaciółkę z dzieciństwa jeszcze ale mieszkamy bardzo daleko od siebie i mamy kontakt raczej wirtualny.... ehhh
ja też tak mam... chyba po prostu nie umiem nawiązywać znajomości... :/ ludzie mnie drażnią czasami że są dziecini i wgl i jakoś nie potrafię... fajnie jest a potem znikam. cisza
 
ja też tak mam... chyba po prostu nie umiem nawiązywać znajomości... :/ ludzie mnie drażnią czasami że są dziecini i wgl i jakoś nie potrafię... fajnie jest a potem znikam. cisza
Mam to samo. Czyli wszystko w porządku. Poprostu nie trafiłam na „swojego” człowieka! ;) Teraz jeszcze dochodzą hormony, więc o grube rozkminy na temat tego, czy ze mną jest coś nie tak nie trudno...
 
ja też tak mam... chyba po prostu nie umiem nawiązywać znajomości... :/ ludzie mnie drażnią czasami że są dziecini i wgl i jakoś nie potrafię... fajnie jest a potem znikam. cisza
Dziewczyny ja mam podobnie :( mam przyjaciółkę z liceum, ale odleglosc 120 km robi swoje, poza tym jesteśmy teraz na całkiem innych etapach życia i mam wrażenie że w związku z tym tematów coraz mniej. Nowe znajomości po 30 tez nie jest łatwo nawiązać :(
 
Ja dziś konkretnie pogrillowalam i mam mega wyrzuty sumienia, bo nie dość, że takie jedzenie nie jest zbyt zdrowe to jeszcze było dużo dymu i zadymiłam dziecko :(
Oj się grillem przejmujesz. Mnie znów kuje w lewym boku ale to zrosty po operacji. Na każdy ból reaguje jak by zaraz miała się wydarzyć tragedia. Utopilam smutki w wieśmaky, cheesie, ice tea, paczce monsterów, paczce zelkow chupa chups, paczce zelkow malinek i delicji, ale jadłam również dla równowagi wątróbkę sałatkę gruszeczki i winigrona xd czym jest grill przy tej bombie którą ja dziś zezarlam. Wyczerpalam limit niezdrowego żarcia na całą ciążę xd
 
reklama
Dziewczyny ja mam podobnie :( mam przyjaciółkę z liceum, ale odleglosc 120 km robi swoje, poza tym jesteśmy teraz na całkiem innych etapach życia i mam wrażenie że w związku z tym tematów coraz mniej. Nowe znajomości po 30 tez nie jest łatwo nawiązać :(
no chyba właśnie z tym jest najgorzej... ktoś chce na piwo ty chcesz do domu spać... ktoś gada o swoich przygodach miłosnych a Ty masz faceta i dziecko w drodze :D irytuje słuchanie jak ludzie gadają głupoty...
 
Do góry