reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja nie wiem co będę mieć.. Obecnie mam smaki na śledzie, słodkie przede wszystkim marsy, kwaśne od czasu do czasu i słone
A ja od samego początku pochłaniam w dużej ilości banany pod każdą postacią. Być może to nie zdrowo, ale mój starszak mówi, że troszkę przesadzam, bo nic mu nie zostawiam :)
 
reklama
Witamy z pochmurnych okolic Głogowa (dolnośląskie). Przyjechaliśmy na wakacje do babci. Za parę dni rozpoczynamy 12 tc. Brzuszek rośnie, choć co niektórzy twierdzą, że aż tak nie widać, chyba, że założę obcisłą bluzkę. Kolejna wizyta 9.08, to będzie 15 tc. Mamy do wykonania morfologie, mocz, tsh, grupę krwi i znowu IGG na toxoplazmoze i awidność.
 
Mam pytanko do mamusiek które miały cesarkę. Czy w drugiej ciąży odczuwacie jakieś ciągnięcia i kłucia w okolicach blizny po cięciu? Mnie ostatnio brzuch ostro wysadziło do przodu i mam właśnie takie dolegliwości... Martwię się jak to będzie później jak brzuch będzie duży. Naczytałam się o rozchodzeniu blizn i teraz panikuję...
Ja jestem po 3cc.Odczuwam ciągnięcia w okolicach blizny.Wcześniej nie miałam problemów z rozchodzeniem blizny,mimo że syn urodził się z wagą 4060g.Trzeba poprostu być bardziej czujnym i sprawdzać co jakiś czas.Mam nadzieję,że damy rady bez problemowo donosić.
Ja dzisiaj mam wizyte u swojej lekarki a na 19:00 prenatalne. Całą noc nie mogłam spać.Świruje,żeby tylko wszystko było dobrze.Jestem po 2 stratach,dlatego panikuje w byle powodu.Dziewczyny trzymajcie kciuki za nas.
 
Ja jestem po 3cc.Odczuwam ciągnięcia w okolicach blizny.Wcześniej nie miałam problemów z rozchodzeniem blizny,mimo że syn urodził się z wagą 4060g.Trzeba poprostu być bardziej czujnym i sprawdzać co jakiś czas.Mam nadzieję,że damy rady bez problemowo donosić.
Ja dzisiaj mam wizyte u swojej lekarki a na 19:00 prenatalne. Całą noc nie mogłam spać.Świruje,żeby tylko wszystko było dobrze.Jestem po 2 stratach,dlatego panikuje w byle powodu.Dziewczyny trzymajcie kciuki za nas.
Trzymam mocno!!! Czekam na dobre wieści
 
Pisz zaraz jak będziesz po badaniu.

Ja jak chce mi się kichać, to chwytam się za nos między oczami i pomaga.
Ale wiecie co, mam problem z mega zaparciami :unsure:
 
Pisz zaraz jak będziesz po badaniu.

Ja jak chce mi się kichać, to chwytam się za nos między oczami i pomaga.
Ale wiecie co, mam problem z mega zaparciami :unsure:
Ja tez miałam i pomogła mi taka mieszanka: jogurt naturalny, otręby, śliwki suszone, morele suszone. Wszystko razem mieszkałam i co dzień na sniadanie przez Ok 2 tyg. I się unormowało :) śliwki i morele wcześniej kroiłam na małe kawałki
 
reklama
Ja jestem po 3cc.Odczuwam ciągnięcia w okolicach blizny.Wcześniej nie miałam problemów z rozchodzeniem blizny,mimo że syn urodził się z wagą 4060g.Trzeba poprostu być bardziej czujnym i sprawdzać co jakiś czas.Mam nadzieję,że damy rady bez problemowo donosić.
Ja dzisiaj mam wizyte u swojej lekarki a na 19:00 prenatalne. Całą noc nie mogłam spać.Świruje,żeby tylko wszystko było dobrze.Jestem po 2 stratach,dlatego panikuje w byle powodu.Dziewczyny trzymajcie kciuki za nas.
Trzymam kciuki:)Na pewno wszystko będzie dobrze:)
 
Do góry