reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

To może pojedz do szpitala na izbę przyjęć z tymi plamieniami. Powiedz, że się martwisz to muszą Cię zbadać i przynajmniej dobiorą odpowiednie leki.
Na inne leki nie mam co liczyć: duphaston i luteina dopochwowo mnie uczulają, zostaje tylko luteina pod język i widzę, że już mi pomaga, plamienia się rozjaśniają. Zadzwonię do gin po niedzieli, może już wróci z urlopu.
 
reklama
Dziewczyny właśnie dostałam smsa od lekarza, który robił mi badania prenatalne. Po porównaniu badania usg z testem pappa wszystko jest okej, także ryzyko niskiego wzrostu mojego maluszka zostalo wykluczone...

Czekam teraz z niecierpliwością na listonosza - wysłali mi wszystkie dokumenty pocztą....


Nawet nie wiecie jak się cieszę [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Dzuewczyny właśnie dostałam smsa od lekarza, który robił mi badania prenatalne. Po porownaniu badaniq usg z testem pappa wszystko jedt okej, także ryzyko niskiego wzrostu mojego maluszka zostalo wykluczone...

Czekam teraz z niecierpliwością na listonosza - wysłali mi wszydtkie dokumenty pocztą....


Nawet nie wiecie jak się cieszę [emoji7][emoji7][emoji7]
Cieszymy się bardzo razem z Tobą
 
Dziewczyny właśnie dostałam smsa od lekarza, który robił mi badania prenatalne. Po porownaniu badaniq usg z testem pappa wszystko jedt okej, także ryzyko niskiego wzrostu mojego maluszka zostalo wykluczone...

Czekam teraz z niecierpliwością na listonosza - wysłali mi wszydtkie dokumenty pocztą....


Nawet nie wiecie jak się cieszę [emoji7][emoji7][emoji7]
Cudownie!
 
Wczoraj byliśmy z mężem na zakupach w centrum handlowym z zamiarem kupna spodni i kilku bluzek ciążowych , bo już brzusio rośnie i normalne dżinsy są bardzo niewygodne . Mój cel to h&m. Nie wiem czy któraś z Was już ma za sobą takie zakupy ale mnie totalnie zaskoczyła rozmiarówka - mega zaniżona . Rozmiar 40 to takie 36 plus bardzo wąskie nogawki. Ja mam nogi szczupłe wiec dało radę. Ale co maja powiedzieć kobietki które są tęższe . Ja ostatecznie wzięłam rozmiar 44;) dobrze ze przez internet nie zamawiałam.
 
@wesola_mamusia kiedyś Ci pisałam że po luteinie też zaczęło mnie wszystko swedziec, szczypac i odstawiłam. Później musiałam wrócić do niej i biorę do tej pory i teraz jest ok :-)
No właśnie pamiętam jak pisałaś, a to ciekawe, że za drugim razem już normalnie.
Ja właśnie się wyleczyłam z tego. Pierwszy dzień spokoju, nic mnie już nie swędzi i nie szczypie, a było koszmarnie. Plamienia też mi ustały, całe szczęście. Ale dzisiaj mam jakiś nerwowy dzień, muszę się uspokajać, bo już prawie płakałam. W czwartek mam prenatalne, ciekawe czy wszystko ok, czasami nie czuję ciąży, jakoś brzuch przestał mi rosnąć. No ale dziś mam zły dzień więc takie myśli to chyba normalka...
 
Tez juz szukałam. Nawet w sklepach dedykowanych dla ciężarnych to jest rozm 36 plus miejsce na brzuszek. Nic w szerz wiekszego.
Po rajdach sklepowych jedynie na C&A znalazłam stoisko 40-56 !!! Az w szoku bylam że ktos pomyslał
Wczoraj byliśmy z mężem na zakupach w centrum handlowym z zamiarem kupna spodni i kilku bluzek ciążowych , bo już brzusio rośnie i normalne dżinsy są bardzo niewygodne . Mój cel to h&m. Nie wiem czy któraś z Was już ma za sobą takie zakupy ale mnie totalnie zaskoczyła rozmiarówka - mega zaniżona . Rozmiar 40 to takie 36 plus bardzo wąskie nogawki. Ja mam nogi szczupłe wiec dało radę. Ale co maja powiedzieć kobietki które są tęższe . Ja ostatecznie wzięłam rozmiar 44;) dobrze ze przez internet nie zamawiałam.
 
Ja chodzę w swoich ubraniach, ale mam dopiero skończony 12tc. Ale patrzyłam ostatnio ile kosztują ubrania ciążowe, to stwierdziłam, że już na wszystkim zarabiają :surprised:
Przez miesiąc przytyłam tylko 600gram :confused2:, ale najpierw straciłam 3 kg.
 
reklama
Z wiekiem to i metabolizm inny. Kilka z Nas styczniowek jest już dojrzałymi kobietkami to i tu i ówdzie szybciej się odkłada [emoji6] hehe
Ja chodzę w swoich ubraniach, ale mam dopiero skończony 12tc. Ale patrzyłam ostatnio ile kosztują ubrania ciążowe, to stwierdziłam, że już na wszystkim zarabiają :surprised:
Przez miesiąc przytyłam tylko 600gram :confused2:, ale najpierw straciłam 3 kg.
 
Do góry