reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Kupiłam jakiś czas temu detektor tętna płodu i chciałabym codziennie sprawdzać czy wszystko jest dobrze. Ale sama siebie powstrzymuję i sprawdzam tętno tak dwa razy w tygodniu. Myślicie, że ma on jakiś zły wpływ na dziecko? Nie znalazłam żadnych informacji jak czesto można go stosować.
 
reklama
Kupiłam jakiś czas temu detektor tętna płodu i chciałabym codziennie sprawdzać czy wszystko jest dobrze. Ale sama siebie powstrzymuję i sprawdzam tętno tak dwa razy w tygodniu. Myślicie, że ma on jakiś zły wpływ na dziecko? Nie znalazłam żadnych informacji jak czesto można go stosować.
W sumie to nie pomogę bo nie wiem, sama się zastanawiałam nad jego kupnem no ale w sumie jeszcze "trochę" i poczujemy ruchy :-) :)
 
Ja po wizycie.Lekarz stwierdził że według usg wszystko ok.
Ale martwi mnie trochę wyliczone ryzyko i NT.
 
Ostatnia edycja:
A jak wygląda u Was sprawa z ciśnieniem i pulsem?:-))
Ja aż się boję mierzyć, bo przed ciążą miałam nadciśnienie 140/96. Niestety zazwyczaj takie, staram się pilnować i dobrze odżywiać, ale nie mogę się czasami powstrzymać od McD itp. uwielbiam smażone i nie zdrowe jedzenie. Stres też mi podnosi ciśnienie na dłużej. A to wszystko szkodzi dziecku. Właśnie zaczyna boleć mnie głowa i aż się boję mierzyć ciśnienie, bo zawsze z niego mam bóle głowy :sad:
No a jak to jest u was?
 
Ja aż się boję mierzyć, bo przed ciążą miałam nadciśnienie 140/96. Niestety zazwyczaj takie, staram się pilnować i dobrze odżywiać, ale nie mogę się czasami powstrzymać od McD itp. uwielbiam smażone i nie zdrowe jedzenie. Stres też mi podnosi ciśnienie na dłużej. A to wszystko szkodzi dziecku. Właśnie zaczyna boleć mnie głowa i aż się boję mierzyć ciśnienie, bo zawsze z niego mam bóle głowy :sad:
Dorzucam jeszcze do tego częste arytmie serca. Lekarstw nie biorę, staram się dobrze odżywiać...
No a jak to jest u was?
 
reklama
Do góry