reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja aż się boję mierzyć, bo przed ciążą miałam nadciśnienie 140/96. Niestety zazwyczaj takie, staram się pilnować i dobrze odżywiać, ale nie mogę się czasami powstrzymać od McD itp. uwielbiam smażone i nie zdrowe jedzenie. Stres też mi podnosi ciśnienie na dłużej. A to wszystko szkodzi dziecku. Właśnie zaczyna boleć mnie głowa i aż się boję mierzyć ciśnienie, bo zawsze z niego mam bóle głowy :sad:
No a jak to jest u was?
Ja mam zwykle niskie ciśnienie. Podwyższa mi się zwykle u lekarza i wtedy mam idealne ;) Dziś pod wieczór też zaczęła mnie boleć głowa, a już od jakichś 4 dni mnie nie bolała, bo wcześniej to miałam migrenę prawie 2 tygodnie. Zmierzyłam właśnie ciśnienie i mam 107/71. Może głowa mnie boli ze zmęczenia, bo miałam przez kilka dni dużo pracy.
 
Ja mam ciśnienie 148/77 już dzwoniłam do mojego gin bo pomimo, że biorę Luteinę plamię tak dosyć. Jutro mam przyjść na wizytę do niego, będzie mnie badał, bo nie powinnam plamić, czy aby na pewno wszytko w porządku :sad:
 
Ja mam ogólnie niskie ciśnienie A na wizycie idealne. Tylko puls mam ok 100 dlatego pytam jak u Was z pulsem. :-) w środę genetyczne usg już się zaczynam trochę bać:/
 
Ja mam ciśnienie 148/77 już dzwoniłam do mojego gin bo pomimo, że biorę Luteinę plamię tak dosyć. Jutro mam przyjść na wizytę do niego, będzie mnie badał, bo nie powinnam plamić, czy aby na pewno wszytko w porządku :sad:
Ja dzisiaj na wizycie też miałam ciśnienie 142/77.
Trzymam kciuki za wizytę.Będzie dobrze.
 
To luknij na moje.
Na start 1:163 po usg 1:817
Niftypro na zalaczonym obrazku
Screenshot_20190715-231235_Gallery.jpeg
 
@Zybulowa @Alex811
Oni nas próbują tym wiekiem dobić. Ciule jedne. Niepotrzebnie tylko stresują.
Wyniki masz super Zybulowa :)
U mnie tez po samym usg już skorygowano. Ale i tak patrząc na te cyferki a nifty to w huk różnica
Alex glowa do gory
 
reklama
Dziewczyny, znowu jestem w szpitalu. Przyszłam o północy z krwawieniem. W usg widać mały krwiak. Tak na moje oko bardzo nisko, pod dzieckiem, doktor był jakiś milczący. Mam leżeć, a ja 27 biorę ślub, ryczeć mi się chce.
 
Do góry