reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja nie miałam mdłości, od początku ciąży wcale się nie czuję "jak w ciąży"... Jedyne co to mam awersję do jedzenia. Ciągle czuję jakbym miała pełny żołądek i muszę wciskać w siebie jedzenie... Podobnie z piciem, z jednej strony wiem, że potrzebuję dużo wody, z drugiej nie mogę już na nią patrzeć. Tak samo na herbaty... nie chcę się przerzucać na soki albo "słodkie napoje" ale już kończą mi się pomysły co mogłabym pić bez obrzydzenia :p

A wy co pojecie? wodę i herbaty czy cos innego?
Mój mąż się dziś śmiał że może woda z ogórków będzie mi smakowała :p :D
 
reklama
Hehehehe mam dokladnie tak samo :D
Ja juz odpuscilam sobie wode. Bo niedobrze mi sie po niej robilo. Kombinowalam z mieta z limonką ala mohito. No nic.
Lekko gazowane tez nie moglam juz patrzeć.
Teraz pije spirta. Z kawy zupelnie zrezygnowałam wiec moge redbula jednego dziennie zgodnie z wytycznymi.
Ja nie miałam mdłości, od początku ciąży wcale się nie czuję "jak w ciąży"... Jedyne co to mam awersję do jedzenia. Ciągle czuję jakbym miała pełny żołądek i muszę wciskać w siebie jedzenie... Podobnie z piciem, z jednej strony wiem, że potrzebuję dużo wody, z drugiej nie mogę już na nią patrzeć. Tak samo na herbaty... nie chcę się przerzucać na soki albo "słodkie napoje" ale już kończą mi się pomysły co mogłabym pić bez obrzydzenia [emoji14]

A wy co pojecie? wodę i herbaty czy cos innego?
Mój mąż się dziś śmiał że może woda z ogórków będzie mi smakowała [emoji14] :D
 
Ja nie miałam mdłości, od początku ciąży wcale się nie czuję "jak w ciąży"... Jedyne co to mam awersję do jedzenia. Ciągle czuję jakbym miała pełny żołądek i muszę wciskać w siebie jedzenie... Podobnie z piciem, z jednej strony wiem, że potrzebuję dużo wody, z drugiej nie mogę już na nią patrzeć. Tak samo na herbaty... nie chcę się przerzucać na soki albo "słodkie napoje" ale już kończą mi się pomysły co mogłabym pić bez obrzydzenia :p

A wy co pojecie? wodę i herbaty czy cos innego?
Mój mąż się dziś śmiał że może woda z ogórków będzie mi smakowała :p :D
Ja też nie mogę na wodę patrzeć. Piję po parę łyków, ale tylko gazowaną, od zwykłej mi niedobrze. Rano sok piję. Z herbat to tylko zieloną lubię, ale wypijam jedną szklankę w pracy, więcej nie wcisnę. Potem kombunuję, np. mieszam trochę soku z większą ilością wody, wtedy jeszcze jest całkiem ok, bo też nie chcę za dużo cukrów z sokiem przyjmować.
 
Ja nie miałam mdłości, od początku ciąży wcale się nie czuję "jak w ciąży"... Jedyne co to mam awersję do jedzenia. Ciągle czuję jakbym miała pełny żołądek i muszę wciskać w siebie jedzenie... Podobnie z piciem, z jednej strony wiem, że potrzebuję dużo wody, z drugiej nie mogę już na nią patrzeć. Tak samo na herbaty... nie chcę się przerzucać na soki albo "słodkie napoje" ale już kończą mi się pomysły co mogłabym pić bez obrzydzenia [emoji14]

A wy co pojecie? wodę i herbaty czy cos innego?
Mój mąż się dziś śmiał że może woda z ogórków będzie mi smakowała [emoji14] :D
Ja dzień zaczynam od zmixowanych truskawek z mlekiem, w pracy piję wodę bo w dzień w miarę dobrze się czuję, a w domu jak mam mdłości to albo wodę gazowaną z limonką i miętą lub odrobinę soku jabłkowego z wodą - staram się pić dużo bo jestem z tych co mało piją na codzień;)
 
Ja nie miałam mdłości, od początku ciąży wcale się nie czuję "jak w ciąży"... Jedyne co to mam awersję do jedzenia. Ciągle czuję jakbym miała pełny żołądek i muszę wciskać w siebie jedzenie... Podobnie z piciem, z jednej strony wiem, że potrzebuję dużo wody, z drugiej nie mogę już na nią patrzeć. Tak samo na herbaty... nie chcę się przerzucać na soki albo "słodkie napoje" ale już kończą mi się pomysły co mogłabym pić bez obrzydzenia :p

A wy co pojecie? wodę i herbaty czy cos innego?
Mój mąż się dziś śmiał że może woda z ogórków będzie mi smakowała :p :D



Ja pije wodę zwykła za którą nie przepadam ale jestem wstanie wypić 2.5 l o herbatę zwykła czasami piwo 0% niekiedy mam ochotę na cole
 
Dziewczyny od kilku dni przy wstawaniu z lozka rano mam taki dziwny, ale przyjemny jakby chwilowy skurcz (?) po prawej lub lewej (raz tak raz tak) stronie brzucha. Na poczatku myslalam, ze to sie dzieje tylko wtedy gdy sie przeciagam po wstaniu, ale zaczelam sie pilnować zeby tego nie robic, a i tak to sie pojawia. Ma ktoras tak? Wizyte msm za tydzien dopiero, bo spytalabym sie swojego lekarza co to moze byc. Aktualnie z om 11t3d , a z pststniego usg 10t4d.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, jak tam Wasze brzuszki ? Widać już coś ? Ja cierpię na zaparcia i wzdęcia od kilku dni i przez to brzuszek jest już troszkę widoczny. A zaraz po przebudzeniu brzuszek taki jak kiedyś tylko lekko jakby taka kuleczka mi się robiła :)
 
Hej dziewczyny, jak tam Wasze brzuszki ? Widać już coś ? Ja cierpię na zaparcia i wzdęcia od kilku dni i przez to brzuszek jest już troszkę widoczny. A zaraz po przebudzeniu brzuszek taki jak kiedyś tylko lekko jakby taka kuleczka mi się robiła :)
Mój brzuch wygląda bardziej jakbym się objadła, czyli jak ktoś nie wie, że jestem w ciąży to się nie domyśli;)
 
reklama
Hej dziewczyny, jak tam Wasze brzuszki ? Widać już coś ? Ja cierpię na zaparcia i wzdęcia od kilku dni i przez to brzuszek jest już troszkę widoczny. A zaraz po przebudzeniu brzuszek taki jak kiedyś tylko lekko jakby taka kuleczka mi się robiła :)

U mnie widać. Za długo nie umiem siedzec bo mi nie wygodnie. Najlepiej leżeć
 
Do góry