reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny, jak tam Wasze brzuszki ? Widać już coś ? Ja cierpię na zaparcia i wzdęcia od kilku dni i przez to brzuszek jest już troszkę widoczny. A zaraz po przebudzeniu brzuszek taki jak kiedyś tylko lekko jakby taka kuleczka mi się robiła :)

U mnie widać. Za długo nie umiem siedzec bo mi nie wygodnie. Najlepiej leżeć
 
Hej dziewczyny właśnie do was dołączyłam mam termin na 2-6 stycznia :) moim pierwszym objawem była senność ( nigdy nie spałam w dzień aż mój tata się zdziwił jak byłam u nich an święta ) a kolejnym byl niesamowity ból podejrzewam ze to było zagnieżdżenie obudziłam w nocy narzeczonego aby dał mi tabletki przeciwbólowe bo wytrzymać nie mogłam a rano testy wyszły :) potem doszedł ból piersi i ból macicy jak na okres a kilka tyg potem wymioty ;( ale już po :)
 
Ja nie miałam mdłości, od początku ciąży wcale się nie czuję "jak w ciąży"... Jedyne co to mam awersję do jedzenia. Ciągle czuję jakbym miała pełny żołądek i muszę wciskać w siebie jedzenie... Podobnie z piciem, z jednej strony wiem, że potrzebuję dużo wody, z drugiej nie mogę już na nią patrzeć. Tak samo na herbaty... nie chcę się przerzucać na soki albo "słodkie napoje" ale już kończą mi się pomysły co mogłabym pić bez obrzydzenia :p

A wy co pojecie? wodę i herbaty czy cos innego?
Mój mąż się dziś śmiał że może woda z ogórków będzie mi smakowała :p :D
Hehe mam podobnie, ja pije kompot z owoców albo wodę z cytryna i mięta i pomarańcza :)
 
Jestem po usg prenatalnym, dzidzia ma 13w2d a wg om 12w1d i termin zmienił się na 28.12. Niestety maluszek za nic nie chciał się odwrócić, dwa razy chodziłam po korytarzu i schodach, machalam biodrami i zjadłam batona i nic .... także nie zmierzono przyziernosci karkowej, co mnie zmartwiło.... Ale niby wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie mam czym się martwić .. zostałam zapisana na 17 lipca na pobranie krwi by sprawdzić czy jest zespół downa... dodam ze mieszkam w UK i pewnie w Polsce jest inaczej . Tak czy inaczej uważam ze moje maleństwo jest tak piękne i tak fajnie machalo rączkami i nóżkami i nawet kciuka ssał emocje nie do opisania
 

Załączniki

  • 91B8720F-03E7-4A2D-96CF-BAD9FF33BE14.jpeg
    91B8720F-03E7-4A2D-96CF-BAD9FF33BE14.jpeg
    900,7 KB · Wyświetleń: 81
Jestem po usg prenatalnym, dzidzia ma 13w2d a wg om 12w1d i termin zmienił się na 28.12. Niestety maluszek za nic nie chciał się odwrócić, dwa razy chodziłam po korytarzu i schodach, machalam biodrami i zjadłam batona i nic .... także nie zmierzono przyziernosci karkowej, co mnie zmartwiło.... Ale niby wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie mam czym się martwić .. zostałam zapisana na 17 lipca na pobranie krwi by sprawdzić czy jest zespół downa... dodam ze mieszkam w UK i pewnie w Polsce jest inaczej . Tak czy inaczej uważam ze moje maleństwo jest tak piękne i tak fajnie machalo rączkami i nóżkami i nawet kciuka ssał emocje nie do opisania
Woww cudowny widok
 
Co do objawów...U mnie tylko i wyłącznie meeega senność...jak na razie zero wymiotow, mdłości...zresztą chyba taka "moja uroda", bo w poprzednich ciazach było identyczne;-)
Pije samą wodę niegazowną,około półtora litra i herbate zieloną...Z 2 szklanki dziennie wejdą:-)
 
reklama
Do góry