reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja czułam jakby po mnie czołg jeździł. A jak już sie parte zaczely to jakby ulga. Niesamowita ulga. Tak jakby coś zaczęło działać za mnie. I to najcudowniejsze. Pamietałam jedynie by zamykać oczy

Jak ja wycogli to pomysłam co za ulga.. Chodziła też druga położna bo nas dwie rodzilo i pytam tej drugiej jak te parę wyglodaja a ona jak by mi się chciało kupę a ja do niej to mi się chce...
Teraz zapytam dalszą ciocie czy pracuje jeszcze w szpitalu czy by nie była wtedy kiedy ja mogę rodzic
 
reklama
Hej :-) :) czy mialyscie mierzone jakie tętno płodu miały Wasze dzieciaczki w 7,8 i 9 tygodniu ciazy? Wyczytałam że ok do 10 tygodnia jest najwyższe i może dojść nawet do 185-200 uderzeń na minutę? A później maleje.. mialyscie tak ?
 
Hej :-) :) czy mialyscie mierzone jakie tętno płodu miały Wasze dzieciaczki w 7,8 i 9 tygodniu ciazy? Wyczytałam że ok do 10 tygodnia jest najwyższe i może dojść nawet do 185-200 uderzeń na minutę? A później maleje.. mialyscie tak ?

U mnie w 9 tygodniu tętno płodu wynosiło 181 uderzeń na minutę i lekarz mówił, że jak najbardziej w porządku jest :)
 
@justyna9407 Ale mnie pocieszylaś, dzięki:-) ja wczoraj miałam usg według OM 8+5 według usg 9+0 I bicie serduszka było 185 i się trochę wystraszyłam chociaż gin mówiła że wszystko dobrze :-) :)
 
Droga przyszła matko !

( wstęp do książki "Być w ciąży i (nie)* zwariować) [emoji23][emoji23][emoji23]
20190623_102950.jpeg
 
U mnie 164 bylo w 7w2d zgadza sie. Na poczatku jest bardzo wysokie. Pozniej sie normuje
Hej :-) :) czy mialyscie mierzone jakie tętno płodu miały Wasze dzieciaczki w 7,8 i 9 tygodniu ciazy? Wyczytałam że ok do 10 tygodnia jest najwyższe i może dojść nawet do 185-200 uderzeń na minutę? A później maleje.. mialyscie tak ?
 
reklama
Do góry