reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja w pierwszej ciazy przytylam 10 kg i 2 tyg po urodzeniu wazylam swoje z przed ciąży. Teraz też mam taki plan [emoji28]
Ja w pierwszej 20 kg teraz tyle nie chce

No i super że jesteśmy jakie jesteśmy. Lekko sie jedynie podmalujemy żeby sie dzidzia nie wystraszyła i tadammm mamusia pełną masą [emoji6][emoji14][emoji7][emoji41]
Tona pudru i będzie dobrze
 
reklama
ja w pierwszej ciazy przytylam 25kg i wygladalam ...hmmm bardzo źle. Najgorsze ze przytylam tyle bedac na bardzo rygorystycznej diecie bo mialam cukrzyce ciążową. Wiec kwestia przytycia to czesto tez niezalezna od nas sprawa. U mnie na przyklad byla to kwestia zatrzymujacej sie w organizmie wody. Ja po prostu bylam mega spuchnieta no i rodzilam we wrzesniu wiec końcówka ciazy w najgorsze upaly.
Pamietam ze po powrocie ze szpitala do domu i wejsciu na wage (czyli ok 3 dni po porodzie) mialam juz 17 kg na minusie (z tych 25). Reszta zeszla blyskawicznie, ale zwiazana byla z mega poceniem sie - musialam przebierac sie 3 razy dziennie. Czyli organizm pozbywal sie ewidentnie tej wody. Pamietam ze 3 miesiace po porodzie na wigilie weszlam w ołowkowa spodnice rozmiar 36. Oby teraz tez tak bylo, ale obawiam sie ze z racji wieku nie bedzie to tak łatwe
 
Dzięki :) ja nie widziałam zadnego. Ale lekarz twierdzi że sa i biją . Jestem z tych co nie bardzo odróżniają obrazy na tych usg
 
reklama
ja w pierwszej ciazy przytylam 25kg i wygladalam ...hmmm bardzo źle. Najgorsze ze przytylam tyle bedac na bardzo rygorystycznej diecie bo mialam cukrzyce ciążową. Wiec kwestia przytycia to czesto tez niezalezna od nas sprawa. U mnie na przyklad byla to kwestia zatrzymujacej sie w organizmie wody. Ja po prostu bylam mega spuchnieta no i rodzilam we wrzesniu wiec końcówka ciazy w najgorsze upaly.
Pamietam ze po powrocie ze szpitala do domu i wejsciu na wage (czyli ok 3 dni po porodzie) mialam juz 17 kg na minusie (z tych 25). Reszta zeszla blyskawicznie, ale zwiazana byla z mega poceniem sie - musialam przebierac sie 3 razy dziennie. Czyli organizm pozbywal sie ewidentnie tej wody. Pamietam ze 3 miesiace po porodzie na wigilie weszlam w ołowkowa spodnice rozmiar 36. Oby teraz tez tak bylo, ale obawiam sie ze z racji wieku nie bedzie to tak łatwe
Podobnie :)
Waga szla w gore. Ja opuchnieta. Woda tez mi sie zatrzymywala. 100kg w 8 mcu. A po porodzie jakies 3 miesiace po juz w rozmiarze 36 byłam :)
 
Do góry