reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja chciałam sobie jeszcze wymienić 4 na implanty do.kompletu. Ale nie zdążyłam. A wiem po poprzedniej ciąży co mnie czeka. Wolałam już sama zapobiegawczo niż zęby na wodzie łamać. Okropnie wtedy to przeżywałam
W pierwszej ciąży to masakra Z zębami później usunęłam cała górę i spokój dół mam ok tylko jeden ząb do zrobienia
 
reklama
Ja po pierwszej też całą góre straciłam. Teraz implanty mam to i już spokój. Ale ile ja sie wtedy naryczałam. Tym bardziej ze 20 lat temu implanty nie byly ani tak popularne ani tak tanie jak teraz.
W pierwszej ciąży to masakra Z zębami później usunęłam cała górę i spokój dół mam ok tylko jeden ząb do zrobienia
 
Podejdź prywatnie gdzieś na konsultacje. Bo moze jak nie implanty to moze wklady, albo proteza specjalna. Co lekarz to opinia. Wiec ja juz sie na jednej wypowiedzi nie opieram. Teraz mam 4 lekarzy prowadzacych i ni uja bym nie zaryzykowała chodzić do jednego
Ja mam zwykła proteze ale ponoć nie mogę mieć przez chorobę teraz niewiem co zrobić
 
Podejdź prywatnie gdzieś na konsultacje. Bo moze jak nie implanty to moze wklady, albo proteza specjalna. Co lekarz to opinia. Wiec ja juz sie na jednej wypowiedzi nie opieram. Teraz mam 4 lekarzy prowadzacych i ni uja bym nie zaryzykowała chodzić do jednego
Muszę się dowiedzieć na następnej wizycie jak to jest.. Implanty drogie i mam obawy
 
Ja po pierwszej też całą góre straciłam. Teraz implanty mam to i już spokój. Ale ile ja sie wtedy naryczałam. Tym bardziej ze 20 lat temu implanty nie byly ani tak popularne ani tak tanie jak teraz.
Serio aż tak się psują zęby? Czy przed ciążą mialas je wyleczone wszystkie? Ja przed staraniem usunęłam wszystkie ósemki bo zepsute były i rok temu równo miałam wszystkie zaleczone zęby, myślicie że już zdążyły się zepsuć? Nie straszcie mnie bo dentysta to moj najgorszy koszmar!!!!
 
Przed ciążą miałam ząbki jak perełki. Żadnych ubytków. Jak z katalogu.
Po urodzeniu-jakis miesiac po porodzie pekały mi przy samych dziąsłach, podczas chociażby wspomnianego już picia wody :/
Dbanie przed nie ma tu nic do rzeczy
Serio aż tak się psują zęby? Czy przed ciążą mialas je wyleczone wszystkie? Ja przed staraniem usunęłam wszystkie ósemki bo zepsute były i rok temu równo miałam wszystkie zaleczone zęby, myślicie że już zdążyły się zepsuć? Nie straszcie mnie bo dentysta to moj najgorszy koszmar!!!!
 
Serio aż tak się psują zęby? Czy przed ciążą mialas je wyleczone wszystkie? Ja przed staraniem usunęłam wszystkie ósemki bo zepsute były i rok temu równo miałam wszystkie zaleczone zęby, myślicie że już zdążyły się zepsuć? Nie straszcie mnie bo dentysta to moj najgorszy koszmar!!!!
Ja miałam próchnicę u góry masakra.. A po wypadku jako dziecko żeby były straszne też torbiele miałam masakra było
 
Ja miałam próchnicę u góry masakra.. A po wypadku jako dziecko żeby były straszne też torbiele miałam masakra było
Hmmm ale wiecie dlaczego tak sie dzieje? Czy mozna temu jakos zapobiegac oprocz mycia zebow? Ja doslownie do tej pory za kazdym razem jak mylam zeby mialam odruch wymiotny i teraz boje sie ze u mnie bedzie cos nie tak!
 
reklama
Dziecko wyplukuje wapn. Łykałam tabsy witaminki dietka nabiał mycie ząbków itp. I na nic.
Hmmm ale wiecie dlaczego tak sie dzieje? Czy mozna temu jakos zapobiegac oprocz mycia zebow? Ja doslownie do tej pory za kazdym razem jak mylam zeby mialam odruch wymiotny i teraz boje sie ze u mnie bedzie cos nie tak!
 
Do góry