reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Uroki macierzyństwa [emoji41] tracimy zęby, urode, figure i kase [emoji23][emoji23][emoji23]
Kochane bobo [emoji7]
Nie miałam pojęcia że to aż tak!!! Myślałam, że psują się zęby jak się o nie nie dba... a tu taki szok!
 
Coś w tym jest. Ja stracilam jeden ząb w poprzedniej ciąży, no i generalnie warto zadbac o dentyste bo chory ząb moze wpłynąć na ciążę. Ja prawdopodobnie przez moj nieleczony w ciąży ząb urodzilam msc przed terminem a mój młody cudem uniknął przetaczania krwi bo miał straszna anemie mimo że ja w ciąży wyniki mialam świetne.
 
Zgadza sie. Kazdy organizm jest inny. Juz widziny to na etapie pierwszych tygodni. Jedne tulą porcelane a drugie "tylko mdli, lub nic nie jest.. Kazda z nas jest inna. Kazda ciaza jest inna. To samo po. Jedne będą wyglądały jak lasencje przed a drugie (w tym zapewne ja) jak potwory z Loch ness [emoji23][emoji23][emoji23]
Kochane i jakie chciane... [emoji28] A ząbki lecą.
Walczymy o te dzieci w każdej minucie ich życia, A one co?!?!?

Ale dziewczyny nie martwcie się, nie każdemu tak ząbki się psują.
 
U mnie narazie zero kg nadprogramowo,
Staram się jeść kilka razy dziennie mniejsze posiłki bo jak nie zjem to mi poprostu słabo.
Na ten moment odrzuca mnie od wszystkiego wiec jakiś zachcianek nie mam, do słodyczy mnie nie ciągnie i niech tak zostanie.
W pierwszej ciąży przytyłam 9 kg i teraz chciałabym podobie.
Lecę do pracy.
Na szczescie do 12 tylko i jest klimatyzacja to przeżyje
 
Zgadza sie. Kazdy organizm jest inny. Juz widziny to na etapie pierwszych tygodni. Jedne tulą porcelane a drugie "tylko mdli, lub nic nie jest.. Kazda z nas jest inna. Kazda ciaza jest inna. To samo po. Jedne będą wyglądały jak lasencje przed a drugie (w tym zapewne ja) jak potwory z Loch ness [emoji23][emoji23][emoji23]
To ja wyglodalam jak potwór z loch ness
 
Zgadza sie. Kazdy organizm jest inny. Juz widziny to na etapie pierwszych tygodni. Jedne tulą porcelane a drugie "tylko mdli, lub nic nie jest.. Kazda z nas jest inna. Kazda ciaza jest inna. To samo po. Jedne będą wyglądały jak lasencje przed a drugie (w tym zapewne ja) jak potwory z Loch ness [emoji23][emoji23][emoji23]
Przybij piątkę! Tez tak będę wyglądać :p
 
reklama
Do góry