reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny nie chcąc zapeszać rozpoczęłam cudownie 8 tydzień bez nudności, senności i innych „przyjemności” a nawet z rana troszkę pocwiczylam i czuje sie cudownie
 
To jest niesamowite, wstaje w nocy siu siu i już spać dalej się nie da bo ssie w żołądku tak, ze, aż mdli wiec banan w środku nocy to nie zachcianka, a przymus przyznaje, ze w pierwszej ciąży tak nie miałam.
Mam dokladnie tak samo :) jak miło [emoji23]tez mam wrazenie jakby to moja pieresza coaza byla.. no bo w koncu po 20 latach ;)
Ja będę robiła nifty
Tez robie. Zamiast zalecanych inwazyjnych.
Dziś w nocy miałam to samo. Jak mam pusty żołądek to zaraz wymiotuję. Leżałam w łóżku i było mi niedobrze, w końcu zwymiotowałam żółcią i o 12:00 w nocy jadłam kanapki z pasztetem, aby jakoś dotrwać do rana;)
Tez nie idzie z pustym chodzic. Na noc sobie cos zawsze szykuje i na rano jak przebudze sie bo naeet do lodowki ciezko dojsc
Ja ok. 11 czerwca zrobię nifty pro. Jutro mam wizytę u lekarza. Raczej usg mi nie zrobi, ale powinna mnie umówić na usg genetyczne i omówić wyniki badań krwi. No i mają mi założyć kartę ciąży.
Wlasnie pro :) znalazlam we Wrocławiu
 
Zazdro. Mnie na początku mdliło teraz to ja już wymiotuje cała dobę bez względu na porę dnia i nocy
Ja też dziś się kiepsko czuję. Przez cały dzien mnie mdli, dwa razy wymiotowałam, a teraz jeszcze żołądek mnie boli. Myślałam, że teraz będzie tylko lepiej, bo od jakiegoś czasu miałam mniejsze nasilenie objawów, nawet były dni, że dobrze się czułam. Może jutro będzie lepiej. Jestem w trakcie 10 tygodnia i mam nadzieję, że najgorsze mam za sobą.
Tylko te straszne upały...przed ciążą aż tak mi to nie przeszkadzało, nawet lubiłam gdy było tak ciepło, ale teraz ciężko to znieść. Dziś były u mnie 34 stopnie...
 
U mnie dzisiaj totalne pogorszenie samopoczucia, od rana jestem bezsilna, jest mi słabo i niedobrze.
A w pracy 12 h.
Miałam plan pracowac do końca czerwca ale ciezko to widzę.
 
reklama
Hej jestem po badaniach glodomor rośnie.. Mam bakterie w moczu przepisany akard mam nadwagę żeby nie było krzepliwosci krwi mam brac do 36 tygodnia.. Badania prenatalne 6 lipiec a kolejna wizyta 2 lipiec. Jestem już na l4 mam też odpoczywać bo często kręci mi się głowie
 
Do góry