reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja dostałam w styczniu propozycjęobjęcia stanowiska kierowniczego od kwietnia u mnie w pracy, ale z racji że już wtedy planowałam ciążę to odmówiłam
Ja też już planowalam, ale ze względu na poronienie wcześniej jakos tak wyszło, że nie chciałam odmawiać dopóki nie będę pewna, że jest wszystko ok;(
 
reklama
Dziewczyny od kiedy planujecie iść na l4? Ja powiem szczerze bije sie z myslami co robic.. Pracuje na produkcji. 8h dzien w dzien mam do czynienia z klejem na goraco i powiem szczerze schizuje czy to nie zaszkodzi dziecku mimo ze klej ma atesty itd. Czasem trzeba cos dźwignąć.
Z drugiej strony wiem ze jest teraz duzo pracy a mało pracowników i zwyczajnie głupio zostawiać prace z dnia na dzień. Ehh..
Ja już jestem na l4... Majstrowa mnie wygoniła problem miałam z watrobą i często mi słabo było... Też mam pracę fizyczna u mnie wiedzieli o ciąży po pierwszej mojej wizycie u gin
 
W pierwszej ciąży pracowałam prawie do końca. Później wychowawczy i tak do tej pory. Ale jakbym teraz miała chodzic do pracy to bym umarła. Mdłości wymioty, kończ studia to weekend w szkole jest wyzwaniem‍♀️
 
No i to są uroki bycia na etacie. I tu wam zazdroszcze :( u mnie nie ma opcji jakbym nie kombinowała to sie nie da nawet na 2 dni wolnego
 
Ja sama nie wiem kiedy mam iść na zwolnienie. Jeszcze nie powiedziałam w pracy. Myślę, że chyba pójdę przed jesienią, bo mam kontakt w pracy z różnymi ludzmi często pomiedzmy z nizin społecznych i nie chcę, aby zarażali mnie jakimiś wirusami, bo ludzie chodzą chorzy od końca lata i nie przejmują się, że zarażają innych. Na ostatniej wizycie lekarz mówił, że trzeba będzie dość szybko o zwolnieniu pomyśleć, dlatego że chodzę w pracy po budowach i budynkach w złym stanie. Ale teraz będę chodzić do innego lekarza i zobaczę co on powie.
Raz prawie zemdlałam na budowie, wystraszyłam się nie na żarty, ale jak do tej pory się to nie powtórzyło.
Cały weekend przespałam. Myślałam, że jak przespałam całą sobotę to w niedzielę, będę mogła popracować na komputerze i oczywiście...przespałam całą niedzielę...
 
To jest niesamowite, wstaje w nocy siu siu i już spać dalej się nie da bo ssie w żołądku tak, ze, aż mdli wiec banan w środku nocy to nie zachcianka, a przymus przyznaje, ze w pierwszej ciąży tak nie miałam.
 
To ja taki głód czuje rano jak wstanę, dziwne to dla mnie bo nigdy tak nie miałam.
A co pijecie zamiast kawy rano, bo mnie od niej odrzuca a funkcjonować nie umiem bez
 
To ja taki głód czuje rano jak wstanę, dziwne to dla mnie bo nigdy tak nie miałam.
A co pijecie zamiast kawy rano, bo mnie od niej odrzuca a funkcjonować nie umiem bez
Ja ostatnio rano na sniadanie robie sobie jakis shake ze swiezych owoców i mleka - duzo weglowodanow i witamin z rana pobudza;)
 
reklama
Do góry