reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny od kiedy planujecie iść na l4? Ja powiem szczerze bije sie z myslami co robic.. Pracuje na produkcji. 8h dzien w dzien mam do czynienia z klejem na goraco i powiem szczerze schizuje czy to nie zaszkodzi dziecku mimo ze klej ma atesty itd. Czasem trzeba cos dźwignąć.
Z drugiej strony wiem ze jest teraz duzo pracy a mało pracowników i zwyczajnie głupio zostawiać prace z dnia na dzień. Ehh..
 
Dziewczyny od kiedy planujecie iść na l4? Ja powiem szczerze bije sie z myslami co robic.. Pracuje na produkcji. 8h dzien w dzien mam do czynienia z klejem na goraco i powiem szczerze schizuje czy to nie zaszkodzi dziecku mimo ze klej ma atesty itd. Czasem trzeba cos dźwignąć.
Z drugiej strony wiem ze jest teraz duzo pracy a mało pracowników i zwyczajnie głupio zostawiać prace z dnia na dzień. Ehh..
Mam podobne dylematy. Tyle że u mnie w pracy spokojnie mogłabym dobrnąć do porodu, bo praca siedząca, biurowa. Za to kierowniczka delikatnie mówiąc nie zrównoważona, co wiąże się ze sporym stresem na co dzień. No i jestem jedyna na swoim stanowisku i żeby mnie zastąpić trzeba będzie szukać nowego pracownika.
 
Dziewczyny od kiedy planujecie iść na l4? Ja powiem szczerze bije sie z myslami co robic.. Pracuje na produkcji. 8h dzien w dzien mam do czynienia z klejem na goraco i powiem szczerze schizuje czy to nie zaszkodzi dziecku mimo ze klej ma atesty itd. Czasem trzeba cos dźwignąć.
Z drugiej strony wiem ze jest teraz duzo pracy a mało pracowników i zwyczajnie głupio zostawiać prace z dnia na dzień. Ehh..
A czy powiedziałaś juz w pracy o ciąży? Bo ja mam również dylemat kiedy to zrobić... myślę że po drugiej wizycie u lekarza, to będzie 10 tydz
 
Dziewczyny od kiedy planujecie iść na l4? Ja powiem szczerze bije sie z myslami co robic.. Pracuje na produkcji. 8h dzien w dzien mam do czynienia z klejem na goraco i powiem szczerze schizuje czy to nie zaszkodzi dziecku mimo ze klej ma atesty itd. Czasem trzeba cos dźwignąć.
Z drugiej strony wiem ze jest teraz duzo pracy a mało pracowników i zwyczajnie głupio zostawiać prace z dnia na dzień. Ehh..
Jak najszybciej powinnaś iść na l4, skoro masz takie warunki pracy
 
Przy pracy fizycznej raczej lekarz po pierwszej wizycie sam Ci zaproponuje L4. Ja na razie do końca I trymestru wstrzymuje się z myśleniem o L4 i mówieniem o tym w pracy. Mam też mały dylemat ponieważ dostałam propozycję dużego awansu za kilka miesięcy i już się na niego zgodziłam i teraz mam dylemat...powiedzieć od razu, czy czekać?
 
Przy pracy fizycznej raczej lekarz po pierwszej wizycie sam Ci zaproponuje L4. Ja na razie do końca I trymestru wstrzymuje się z myśleniem o L4 i mówieniem o tym w pracy. Mam też mały dylemat ponieważ dostałam propozycję dużego awansu za kilka miesięcy i już się na niego zgodziłam i teraz mam dylemat...powiedzieć od razu, czy czekać?
Ja dostałam w styczniu propozycjęobjęcia stanowiska kierowniczego od kwietnia u mnie w pracy, ale z racji że już wtedy planowałam ciążę to odmówiłam
 
Dziewczyny od kiedy planujecie iść na l4? Ja powiem szczerze bije sie z myslami co robic.. Pracuje na produkcji. 8h dzien w dzien mam do czynienia z klejem na goraco i powiem szczerze schizuje czy to nie zaszkodzi dziecku mimo ze klej ma atesty itd. Czasem trzeba cos dźwignąć.
Z drugiej strony wiem ze jest teraz duzo pracy a mało pracowników i zwyczajnie głupio zostawiać prace z dnia na dzień. Ehh..
Atesty atestami, ale sama piszesz, że czasem musisz dźwignąć. Ja chciała do sierpnia zostać w pracy, by kierownik znalazł kogoś na moje miejsce i wyszkolił ta osobę, ale siedzenie 8h przy biurku okazało się bóloproduktywne i weekendem w szpitalnym spa. Jak każą iść na L4 to pójdę, jak nie każą to chyba wybłagam o nie.
 
reklama
Ja mam 31 lat i planuje zrobić test pappa.
Raczej nie myśle o innych testach.
Zobaczymy
Na sama myśl się denerwuje .

A co do L4 z racji na wcześniejsze przejścia i prace w szpitalu myśle ze raczej szybko.
Najpóźniej ja połowie lipca.
 
Ostatnia edycja:
Do góry