reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja naprawdę zwariuje od tej ciąży.... z tego co czytam to każda ma za sobą poronienie. Wychodzi na to że mnie też to kiedyś czeka.....
Po prostu tak tu wyszło, ale mam mnóstwo koleżanek, który urodziły jedno, dwójke, ba nawet czwórkę dzieci i nie mają ani jednego poronienia za sobą, nawet ciąża nie była w ani jednej chwili zagrożona.
 
cześć! nie ukrywam że czytając wczoraj sama popadłam w gorsze samopoczucie. jeszcze tyle musze czekać do usg (03.06) zrobię betę niedługo dla św spokoju (mam nadzieje!) będzie dobrze, poki co mam wolne i się rozkoszuje tym spokojem. :)
 
mam pytanie..wiem że jak było plamienie nie można współżyć ale nie spytałam o orgazm :zawstydzona/y: czy myślicie że można sobie pozwolić, tak bez penetracji? ja dwa dni pod rząd mam sny erotyczne!
 
Dziewczyny A macie tak że piersi bolą raz mnie A raz bardziej?? Rano są takie nawet miękkie, A wieczorem bardziej nabrzmiale??
Bolą ,sutków dotknąć nie mogę. Najbardziej na tym cierpi mój wybranek hehe :D

Ja naprawdę zwariuje od tej ciąży.... z tego co czytam to każda ma za sobą poronienie. Wychodzi na to że mnie też to kiedyś czeka.....
No ja nie miałam poronienia ,dwie ciąże bez leków itp. Oby i teraz tak było.

Ale za to jestem b. roztrzepana. Jakbym zamieniła się na mózgi z moją córką.
Ja do mojego mówię ,że ostatnio w ogóle nie myśle :p

Drzemałam sobie ,ale przyjaciółka mnie obudziła ,rodzi w grudniu 4 dziecko .. i tak nam zeszło 1,5 godziny na telefonie ,bo teraz jeszcze więcej do rozmawiania ;)
Jutro wizyta ,czy się stresuje ..hmm.. pewnie zacznę w poczekalni bo ogólnie nie lubię czekać i jestem niecierpliwa. Bety nie robiłam to jeden stres mi odszedł :D Zobaczymy ,co będzie ,oby ok i tego się trzymam.
Przyznaje ,że czytając ,zaczyna udzielać mi się poniekąd stres,ale staram się nie dopuszczać złych myśli. Wszystko się okaże jutro. Myśle o czekających mnie przy okazji zakupach i już stres mniejszy hehe :D
 
mam pytanie..wiem że jak było plamienie nie można współżyć ale nie spytałam o orgazm :zawstydzona/y: czy myślicie że można sobie pozwolić, tak bez penetracji? ja dwa dni pod rząd mam sny erotyczne!
Chyba jedno z drugim jest połączone, bo orgazm, to skurcze... ale popęd seksualny w ciąży jest ogromny i wiele kobiet przyzna, że najlepszy seks miałay podczas ciąży (zresztą panowie też to mogą przyznać :p )
 
Chyba jedno z drugim jest połączone, bo orgazm, to skurcze... ale popęd seksualny w ciąży jest ogromny i wiele kobiet przyzna, że najlepszy seks miałay podczas ciąży (zresztą panowie też to mogą przyznać :p )
obym dostała pozwolenie na następnej wizycie hehe , mi też było dobrze w pierwszej ciąży, do 28 tyg z bliźniaczkami dawałam radę haha
 
obym dostała pozwolenie na następnej wizycie hehe , mi też było dobrze w pierwszej ciąży, do 28 tyg z bliźniaczkami dawałam radę haha
Obyś dostała zielone światło :D

zadzwonię do mojego potruć mu chwilę bo ma zaraz przerwę :D :p i jakiś filmik załączę. Ciasto im dzisiaj obiecałam i się wkopałam jeszcze bo potem będę musiała robić. Nie pamiętam gdzie schowałam taką swoją ulubioną dłuższa ala tunikę ,chciałam na jutro .. a znaleźć nie mogę. Do lekarza wolę mieć coś dłuższego nie lubię z gołą pisią paradować hehe :D W razie co wezmę inną ,ale spokoju mi nie daje i przewertuje wszystkie szafy :p
 
reklama
Łapcie kalkulator bety


Ja jutro bede miała wynik dopiero. Ale dzis symulacją wiem że powinno być min 9995
Screenshot_20190522-095327_Chrome.jpeg
 
Do góry