reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja przewróciłam sobie życie do góry nogami i za jakieś 2-3 miesiące zmienię miejsce zamieszkania o ok 110 km... wyląduje w Nowym Dworze Gdańskim
 
Ja Gdynia. Wizyta jutro jednak o 11. Siedzę jak na szpilkach. Plamienie ustało, ale boje sie. Żałuje, ze robiłam w sobotę betę
 
Hejka :)
Ja tez na 21.01 mam termin.
Wczoraj w nocy test zrobilam dopiero. Dzis od rana labo - wiec beta itp wyniki jutro rano. A na wizycie 0.75cm na usg :D
Cześć przyszłe mamusie:)
W piątek zrobiłam test, upragione 2 kreski II. Termin wg kalkulatora wychodzi na 20.01.2020 :)
Coś o mnie - pierwszą ciążę poroniłam, druga zakończyła się szczęśliwie. Ale była b. ciężka, non stop leżenie, szpital, komplikacje, zakończona nagłym porodem w 34 tc. Długo nie mogłam zdecydować się na drugie dziecko. Obawa, strach przed poronieniem i przed kolejną ciążę pełną stresu przerażał mnie. Mąż w końcu namówił.
W piątek robiłam bete, wynik 159 (stresuje sie, bo jakiś niski poziom) dziś powtarzałam. Na wynik czekam jak na szpilkach...
 
Ja tez dzis dostalam. Mam brac po 3 !!!
Ale z rana zrobilam sobie badania i sprawdzę poziom żeby nie przesadzic. Wiec dzis wzielam 2.
Fakt ze mnie caly czas boli w brzuchu jak na okres. Chociaz jajniki i wsio mam w porządku. Jak mi do jutra sie nie zmieni to podlece do innego lekarza.. no chyba ze wy tez tak macie
Zaczerpnięte z Internetu:

Jeżeli lek przyjmuje ciężarna, dolegliwości związane ze złym samopoczuciem mogą być odczuwane zdecydowanie intensywniej, dlatego wiele kobiet narzeka na reakcje organizmu po przyjęciu duphastonu. Popularne jest również przekonanie o tym, że po tym leku się tyje. Lekarze jednak uważają, że duphaston i tycie nie mają zbyt wiele wspólnego - przyczyn nadmiernego przybierania na wadze należy szukać gdzie indziej. Niektórzy za to zwracają uwagę, że nadmiar progesteronu, mogący się zdarzyć, gdy lek stosowany jest bez uprzednich badań poziomu hormonu, może mieć zły wpływ na układ moczowy dziecka, a u chłopców może powodować wnętrostwo.
 
reklama
Mnie też bolał bardzo brzuch jak na okres. Bo macica robi sobie miejsce i się rozciąga. Ale teraz mam 6+5 I już nie boli. A w pierwszej ciazy bolał mnie brzuch co miesiąc przez kilka dni jak okres miałby być.
 
Do góry