reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Zaczerpnięte z Internetu:

Jeżeli lek przyjmuje ciężarna, dolegliwości związane ze złym samopoczuciem mogą być odczuwane zdecydowanie intensywniej, dlatego wiele kobiet narzeka na reakcje organizmu po przyjęciu duphastonu. Popularne jest również przekonanie o tym, że po tym leku się tyje. Lekarze jednak uważają, że duphaston i tycie nie mają zbyt wiele wspólnego - przyczyn nadmiernego przybierania na wadze należy szukać gdzie indziej. Niektórzy za to zwracają uwagę, że nadmiar progesteronu, mogący się zdarzyć, gdy lek stosowany jest bez uprzednich badań poziomu hormonu, może mieć zły wpływ na układ moczowy dziecka, a u chłopców może powodować wnętrostwo.
 
reklama
Zaczerpnięte z Internetu:

Jeżeli lek przyjmuje ciężarna, dolegliwości związane ze złym samopoczuciem mogą być odczuwane zdecydowanie intensywniej, dlatego wiele kobiet narzeka na reakcje organizmu po przyjęciu duphastonu. Popularne jest również przekonanie o tym, że po tym leku się tyje. Lekarze jednak uważają, że duphaston i tycie nie mają zbyt wiele wspólnego - przyczyn nadmiernego przybierania na wadze należy szukać gdzie indziej. Niektórzy za to zwracają uwagę, że nadmiar progesteronu, mogący się zdarzyć, gdy lek stosowany jest bez uprzednich badań poziomu hormonu, może mieć zły wpływ na układ moczowy dziecka, a u chłopców może powodować wnętrostwo.
A tego to nie wiedzialam nawet;)
 
Dziewczyny jestem po wizycie, widziałam pulsujace serduszko był że mną mąż i syn 8 lat jeszcze nigdy nie widziałam żeby się tak stresowal.
Następna wizyta 4 czerwca, na razie termin na 9 stycznia.
Mam już założona kartę ciąży, lekarz wręczając mi ja powiedział "gratuluję jest pani już oficjalnie w ciazy"

Cieszę się strasznie
W załączniku wrzucam kropka
 

Załączniki

  • 20190520_201654.jpg
    20190520_201654.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 80
Dziewczyny jestem po wizycie, widziałam pulsujace serduszko był że mną mąż i syn 8 lat jeszcze nigdy nie widziałam żeby się tak stresowal.
Następna wizyta 4 czerwca, na razie termin na 9 stycznia.
Mam już założona kartę ciąży, lekarz wręczając mi ja powiedział "gratuluję jest pani już oficjalnie w ciazy"

Cieszę się strasznie
W załączniku wrzucam kropka
Wielkie gratulacje
 
Dziewczyny jestem po wizycie, widziałam pulsujace serduszko był że mną mąż i syn 8 lat jeszcze nigdy nie widziałam żeby się tak stresowal.
Następna wizyta 4 czerwca, na razie termin na 9 stycznia.
Mam już założona kartę ciąży, lekarz wręczając mi ja powiedział "gratuluję jest pani już oficjalnie w ciazy"

Cieszę się strasznie
W załączniku wrzucam kropka
Gratulacje
 
Dziewczyny ogromne gratulacje.

Ja wizytę mam za tydzień we wtorek.. ostatnio jeszcze nie było serduszka wiec czekam :)

Dziewczyny skąd jesteście?
 
reklama
Dziewczyny ogromne gratulacje.

Ja wizytę mam za tydzień we wtorek.. ostatnio jeszcze nie było serduszka wiec czekam :)

Dziewczyny skąd jesteście?
Ciechanów. U mnie też jeszcze nie bylo widać serduszka, ale mam nadziejęze jak pójdę w poniedziałek to już bedzie widać
 
Do góry