reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja byłam wczoraj to bylo na usg widac kuleczke :) Karta ciazowa za 2 tyg ma byc założona. Ale to jie moj lekarz tylko "rezerwowy" na wyjezdzie
Mój lekarz natomiast przez tel w niedziele powiedział mi ze mam pamietac o kwasie foliowym. Pojade chyba do niego w przyszlym tyg-bo jest moim prowadzacym.

Salsa o ktory tydz i dzien ciazy jest u ciebie? U mnie jutro byłoby 3 tyg od owulacji bez jednego dnia... ech juz sama nie wiem. Mąż też mówi, ze bez sensu, bo to pierwsza ciąża, w które "nic" sie nie dzieje. A skoro wczoraj bete miala 550, to w srode bedzie niewiele ponad tysiac, wiec moze w porywach byc widoczny pecherzyk. Sprzet w tej klinice gdzie chodze maja rewelacyjny, wiec dopatrzy wszystko :) ale moze racja, mam co robic, pracy sporo, to tydzien szybko zleci.
 
reklama
16.04 oatatnia @ sie zaczela.
Pokazuje mi w kalendarzu ze to 6 tydzień (5+0)
Dokladnie ostatniej owu nie wiem , bo to byl ten miesiąc gdy odpuscilam wszystko :D
..i jak widać z efektem
Domyslam sie tylko ze miedzy 21-24.04 była. Mialam zawsze bardzo krotkie cykle po 22-23 dni, poza jednym 33 z dwoma owu.
Termin z apek mam na 20.01.2020 zatem z tego co pamietam, też tę date podawałas
Salsa o ktory tydz i dzien ciazy jest u ciebie? U mnie jutro byłoby 3 tyg od owulacji bez jednego dnia... ech juz sama nie wiem. Mąż też mówi, ze bez sensu, bo to pierwsza ciąża, w które "nic" sie nie dzieje. A skoro wczoraj bete miala 550, to w srode bedzie niewiele ponad tysiac, wiec moze w porywach byc widoczny pecherzyk. Sprzet w tej klinice gdzie chodze maja rewelacyjny, wiec dopatrzy wszystko :) ale moze racja, mam co robic, pracy sporo, to tydzien szybko zleci.
 
To jesteśmy na tym samym etapie :) Ja ostania miesiaczka 15,04, ale... cykle ok 30 dni. Teraz miałam owu w 17 dc, wiec twoja ciaza pewnie starsza o jakis tydzien. Piekna date wybraly nasze maluszki 20.01.2020 :)
Żeby tylko donosić. Córcia miała byc z maja, a wyskoczyła juz w marcu :)
 
Super sie zapowiada bo najcięższe chwile ostatnich dni mamy w zimie. Nie bedziemy sie tak męczyć. Upał nie bedzie doskwierał.
Ja czekam teraz na wyniki bety- jak glupia przed lapkiem.co chwila odswiezam
To jesteśmy na tym samym etapie :) Ja ostania miesiaczka 15,04, ale... cykle ok 30 dni. Teraz miałam owu w 17 dc, wiec twoja ciaza pewnie starsza o jakis tydzien. Piekna date wybraly nasze maluszki 20.01.2020 :)
Żeby tylko donosić. Córcia miała byc z maja, a wyskoczyła juz w marcu :)
 
Cześć dziewczyny
Ja poszłam szybko do lekarza i później 3 tyg prawie zmartwienia się, więc jeśli mogę wypowiedzieć moje zdanie to ja bym poczekala tym bardziej że nic się nie dzieje.

Dziś od 5 rano nie śpię obudził mnie głód jeszcze tak nie miałam.

Lekarz wczoraj kazał przestać robić sobie zastrzyki z Fraxiparine zastępując je acardem i odstawić Duphaston, powiem Wam że trochę mnie to stresuje...

Spokojnego dnia stycznioweczki;)
 
Znajac siebie to bede sie i tak stresowac z tygodnia na tydzien. Poki nie bedzie dzidzi z nami. Za dlugo czekałam..
Na monity latalam i co 2 dni wiec teraz pewnie wiecej niz tydzien i tak nie wytrzymam hehe
Cześć dziewczyny
Ja poszłam szybko do lekarza i później 3 tyg prawie zmartwienia się, więc jeśli mogę wypowiedzieć moje zdanie to ja bym poczekala tym bardziej że nic się nie dzieje.

Dziś od 5 rano nie śpię obudził mnie głód jeszcze tak nie miałam.

Lekarz wczoraj kazał przestać robić sobie zastrzyki z Fraxiparine zastępując je acardem i odstawić Duphaston, powiem Wam że trochę mnie to stresuje...

Spokojnego dnia stycznioweczki;)
A to ja tez podlece. Dobrze ze lidl niedaleko inwestycji mam :D
Ja właśnie wybieram się czwartek do Lidla po cichy ciążowe. Za nie długo wizyta
 
reklama
Werdidiana, też jestem na tym samym etapie :) byłam wczoraj i jakiś cień w macicy, zaczekaj jeszcze spokojnie :) mam przyjść za 2 tygodnie i to będzie mój 7 plus 3 tydzień. Owu miałam w 22 DC..
 
Do góry