reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja piernicze...
Tak czytam wszystkie macie już większość rzeczy na tip top.
Ja marzę żeby z przeprowadzką się do świąt ogarnąć... Nie mam dużo rzeczy bo nie chce puki co dodatkowo gracić
Ale się stresuję że się nie wyrobię
Mam tylko ciuszków trochę
Wózek kupuja moi rodzice
Fotelik ojciec mojego
Łóżeczko wezmę od siostry i tyle wiem :/
Mam tę samą sytuację...remont mieszkania, obecnie mieszkamy z rodzicami i wyprawka uboga...jak sie w grudniu wprowadzimy to będzie super...wszystko na ostatnią chwilę
 
reklama
Dziś przyszła małej fura pochwalę się
 

Załączniki

  • IMG_20191106_140517.jpg
    IMG_20191106_140517.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 85
  • IMG_20191106_140510.jpg
    IMG_20191106_140510.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 91
Ładny wozeczek. Ale jestem ostatnio zmęczona. O 18 czuję się jak o 22.
Ja wlasnie zaliczylam 2 godzinki snu. Boje sie, ze to ostatnie tej nocy. Kiedy ja sie wyspie?? A dodatkowo marzy mi sie spanie na brzuchu :p.
Mnie nic nie jest wstanie obudzic nawet kucie mlotem ;) totalnie zlewam wszystko. Pewnie dlatego, ze jak juz padam to ze zmeczenia i styki siadaja ;)
 
Ja wlasnie zaliczylam 2 godzinki snu. Boje sie, ze to ostatnie tej nocy. Kiedy ja sie wyspie?? A dodatkowo marzy mi sie spanie na brzuchu :p.
Mnie nic nie jest wstanie obudzic nawet kucie mlotem ;) totalnie zlewam wszystko. Pewnie dlatego, ze jak juz padam to ze zmeczenia i styki siadaja ;)
No ja dzisiaj nie wpuściłam kuriera. I tak mają info, że mają w razie mojej nieobecności zostawiać paczki na ganku. Obudziło mnie pukanie i strzeliłam focha. A to był kurier mojej matki, moi zawsze piszę sms albo dzwonią. Żarełko dla króliczków mi przyszło ^^ Także ja i moje pompony jesteśmy zadowolone :D
 
reklama
Do góry