reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej ja też mecze się z mdlosciami...W czwartek myślałam że przez nie chyba umrę... mnie nie odrzuca od zapachów Poprostu jest mi cały czas niedobrze. Sprawdza mi się jedzenie w małych ilościach co 2h
 
reklama
Ja mam bóle okresowe non stop , też mnie to martwi ..i teraz trochę przeziębiona więc ogólnie osłabiona ale poza tym nic więcej.
Czy wy będziecie jesc sery pleśniowe pasteryzowane (jeśli lubicie) czy odstawiacie? Bo artykuły mówią różnie..a ja uwielbiam ! O i serek kozi mniam mniam a chyba nie wolno :(
 
A co myślicie o yerba mate? Chyba zdrowsza niż kawa?
Dla mnie yerba mate jest obrzydliwa, jakby pić wywar z tytoniu. Ale tak jak kawa zawiera kofeinę, wiec raczej dozwolona jest w niedużych ilościach. Jeśli Tobie smakuje to raczej niezbyt mocna raz dziennie nie powinna zaszkodzić, choć w ciąży na zmęczenie najlepszy jest...sen...wychodzi zdrowiej ;)
 
Ja mam bóle okresowe non stop , też mnie to martwi ..i teraz trochę przeziębiona więc ogólnie osłabiona ale poza tym nic więcej.
Czy wy będziecie jesc sery pleśniowe pasteryzowane (jeśli lubicie) czy odstawiacie? Bo artykuły mówią różnie..a ja uwielbiam ! O i serek kozi mniam mniam a chyba nie wolno :(

Mi lekarz powiedział, że mogę jeść. Nawet jak mam ochotę na tatara to od czasu do czasu to mogę. Powiedział, żeby nie dać się zwariować :)
 
Ja mam bóle okresowe non stop , też mnie to martwi ..i teraz trochę przeziębiona więc ogólnie osłabiona ale poza tym nic więcej.
Czy wy będziecie jesc sery pleśniowe pasteryzowane (jeśli lubicie) czy odstawiacie? Bo artykuły mówią różnie..a ja uwielbiam ! O i serek kozi mniam mniam a chyba nie wolno :(
Ja jem sery pleśniowe. Jeśli są z pasteryzowanego mleka i są chigienicznie pakowane (lepiej nie kupować luzem na wagę tylko fabrycznie zapakowane) nie ma zagrożenia.
 
Dla mnie yerba mate jest obrzydliwa, jakby pić wywar z tytoniu. Ale tak jak kawa zawiera kofeinę, wiec raczej dozwolona jest w niedużych ilościach. Jeśli Tobie smakuje to raczej niezbyt mocna raz dziennie nie powinna zaszkodzić, choć w ciąży na zmęczenie najlepszy jest...sen...wychodzi zdrowiej ;)
ja bardzo lubię , niedawno zaczęłam pić , różne smaki są;)
 
reklama
Mnie dziś boli lewa część brzicha i pleców. Martwią mnie też krwawienia :(
Mam 35lat a czuje się jak staruszka, zresztą chyba jestem tu najstarsza, co?

Czy któraś z Was, też mieszka w De?
 
Do góry