reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hmm to może ja się powinnam martwić jak mam 238%?
U mnie był przysrost o 233,8٪ i jest wszystko okej :)
Cześć dziewczyny,
Przestałam dostawać powiadomienia i myślałam, ze nikt tu już nie pisze. Wczoraj byłam na usg. Wg usg 5t5d, lekarz twierdzi ze po prostu później zaczęła się rozwijać (bo kiedy byla owulacja to wiemy, miałam robiony zastrzyk). Trochę mnie to zasmuciło, ale lekarz mówi, ze wszystko ok. Zarodek ma 2 mm. Akcji serduszka jeszcze nie ma, idę za tydzień w czwartek.
Nie martw się :) przeczytaj ten artykuł Link do: USG wczesnej ciąży - jak interpretować? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet super wszystko wyjaśnia :)
 
reklama
Macie jakieś sposoby na mdłości?
U mnie migdały odpadają bo mam uczulenie. Spróbowałam sposobu od ginki - ciepła woda z imbirem, ale wyszło mi uczulenie na imbir [emoji17]
 
Co do bliźniaków to się nie martwię , z jednej strony to na rękę bo maluchy się fajnie sobą zajmują.
Miałam USG ale dlatego że było trochę krwi wczoraj. Jeszcze za wcześnie żeby widzieć pęcherzyk , mam 5 tydzień dopiero.
Mdłości nie mam ale w pierwszej ciąży w ogóle ten temat mnie ominął..
 
Macie jakieś sposoby na mdłości?
U mnie migdały odpadają bo mam uczulenie. Spróbowałam sposobu od ginki - ciepła woda z imbirem, ale wyszło mi uczulenie na imbir [emoji17]

U mnie imbir niestety też nie zadziałał:( Masz mdłości cały czas czy może tylko w jakichś szczególnych porach dnia? Moje mdłości napadają mnie głównie od zapachów różnych więc staram się unikać głównie swojej kuchni lub np. jak wiem, że mdli mnie od zapachu w recepcji mojej pracy to oddycham buzią a nie nosem i to pomaga:)
 
Ja pije miete bo mnie boli wątroba i pomaga mniej nie dobrze jest
Mięta mi nie pomaga :/
U mnie imbir niestety też nie zadziałał:( Masz mdłości cały czas czy może tylko w jakichś szczególnych porach dnia? Moje mdłości napadają mnie głównie od zapachów różnych więc staram się unikać głównie swojej kuchni lub np. jak wiem, że mdli mnie od zapachu w recepcji mojej pracy to oddycham buzią a nie nosem i to pomaga:)
U mnie właśnie działał, ale przez uczulenie muszę sobie odpuścić :( a próbowałaś do gorącej (ale nie wrzącej) wody wrzucić właśnie kawałek imbiru (kilka centymetrów nawet) i cytrynę? Bo mi właśnie to pomogło no ale i tak dupa bo alergia.
Ja mam mdłości w sumie przez większość dnia, wieczorem przeważnie jest lepiej. Zapachy to już odruch wymiotny we mnie wywołują :/
 
A znacie jakieś domowe sposoby na bóle głowy?

U mnie brsk dolegliwości poza bólen podbrzusza, ale zaczął mnie drażnić zapach sziszy... jak uwielbiałam i paliłam sobie codziennie tak teraz mnie wkurwia jak mój pali, chyba muszę go wygonić na balkon
 
reklama
Macie jakieś sposoby na mdłości?
U mnie migdały odpadają bo mam uczulenie. Spróbowałam sposobu od ginki - ciepła woda z imbirem, ale wyszło mi uczulenie na imbir [emoji17]
Ja na świeży imbir już nie mogę nawet patrzeć. Kupiłam tabletki z imbirem i łykam dwa razy dziennie. Kupiłam też opaski na młości, zakłada się je na obydwa nadgarstki, ale są strasznie niewygodne, bo ciasne i chyba zatrzymują przepływ krwi w rękach. Wczoraj nosiłam pół dnia i do dzisiaj mam spuchnięte ślady na rękach. Chyba najbardziej pomagają te tabletki z imbirem.
 
Do góry