reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Mnie dziś boli lewa część brzicha i pleców. Martwią mnie też krwawienia :(
Mam 35lat a czuje się jak staruszka, zresztą chyba jestem tu najstarsza, co?

Czy któraś z Was, też mieszka w De?
Ja mam 33 lata i czuję się od 2 tygodni jakbym była ciężko chora...i niech mi ktoś powie, że ciąża to nie choroba...albo mdłości, albo wymioty, albo ból żołądka, albo zmęczenie, albo dyszę jak stara lokomotywa...albo wszystko na raz...
cosmolady może jeśli masz taką możliwość to poleż trochę i odpocznij to może ból się zmniejszy i może z tymi krwawieniami też sie polepszy...może organizm dale Tobie sygnał, że jesteś przemęczona.
 
Ja mam 33 lata i czuję się od 2 tygodni jakbym była ciężko chora...i niech mi ktoś powie, że ciąża to nie choroba...albo mdłości, albo wymioty, albo ból żołądka, albo zmęczenie, albo dyszę jak stara lokomotywa...albo wszystko na raz...
cosmolady może jeśli masz taką możliwość to poleż trochę i odpocznij to może ból się zmniejszy i może z tymi krwawieniami też sie polepszy...może organizm dale Tobie sygnał, że jesteś przemęczona.
W pierwszej ciazy tak mialam. Niestety mialam tego pecha byc w tych 2% kobiet ktore mdlosci i wymioty maja do konca....
To bylo 9mc grypy doslownie.
 
Dziewczyny pomocy :( moja beta z 09.05 2772, a dziś 9635 ;( wg kalkulator przyrost poniżej normy - średni dwudniowy 31.1% :(
 
W pierwszej ciazy tak mialam. Niestety mialam tego pecha byc w tych 2% kobiet ktore mdlosci i wymioty maja do konca....
To bylo 9mc grypy doslownie.
Współczuję, jejku nie wiem jak to przetrwałaś przez tyle miesięcy.
Mam nadzieję, że u mnie nie będzie to tyle trwało.
 
Dziewczyny pomocy :( moja beta z 09.05 2772, a dziś 9635 ;( wg kalkulator przyrost poniżej normy - średni dwudniowy 31.1% :(
Może spróbuj umówić się w najbliższym czasie na usg i wtedy zobaczysz czy wszystko ok. A robiłaś obydwa wyniki w tym samym laboratorium?
 
Nie spada, ale rośnie wolno. 9 dni różnicy, robione o różnych godzinach. Średni dwudniowy przyrost 31,1%
 
reklama
Do góry