reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
U nas dziś prawie 24 stopnie8-) wlasnie wróciłam z synkiem ze spaceru. Kurka ale jest coraz ciężej . Pod koniec brzuch stwardniał i napiął się ze myślałam ze się skóra rozejdzie. Teraz leżę i odpoczywam i już jest Ok. Dziś zaczynam 31 tydzień:biggrin2:
Mi też twardnieje muszę jutro z lekarzem pogadać. Biore magnez 3x dziennie ale jak chodzę to czuję że mam twardy.
 
Super [emoji7] ja mam jutro wizytę i nie mogę się też doczekać. Tylko wkur... wia mnie to że muszę z każdym l4 dzwonić do pracy i do księgowej i na następny dzień do ZUS czy mają druk[emoji35]. Ale cóż muszę bo znów jie wyślą.
Ja jutro też mam wizyte u swojej gin, ale bez usg. Za to u położnej będę mogła posłuchać przez chwilę serduszka dziecka :) Ja w sprawie zwolnienia piszę do kumpeli z pracy, aby powiedziała kadrowej, że jest nowe zwolnienie. O tyle mam dobrze, że w mojej pracy takie dokumenty natychmiast są przekazywane do ZUS i tym nie muszę się martwić, ale w ZUS kiedy się tym zajmą to już nikt nie może być pewny.
 
Mi też twardnieje muszę jutro z lekarzem pogadać. Biore magnez 3x dziennie ale jak chodzę to czuję że mam twardy.
Mi o dziwo twardnieje tylko wieczorem jak juz sobie leze i odpoczywam i czasem rano jak wstaje. Zakupilam sobie ostatnio Magnez Z B6 fotre z doppel herz bo ma dużą dawkę magnezu ale jakos roznicy nie widzę. Moj lekarz powiedzial ze jak szyjka ok i nie ma bólu to macica ćwiczy, a jak bedzie mi to przeszkadzac mam wziac nospe;/
 
reklama
Do góry