reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Witam się z rana. Syna zaprowadzilam i jem śniadanie. W nocy mnie tak brzuch bolal że brałam nospe. Nie wiem co to było bolało mnie jak na @ plus skóra wokół pepka i całe krocze. Myślałam że na IP pojadę ale po nospe przeszło. Dobrze ze dziś wizyta. Może mnie tak z nerwowo bolało. Bo się wczoraj bardzo zdenerwowałam na M.
 
Ja wizytę miałam wczoraj. Za mało wody pije i muszę pilnować aby wlać w siebie min. 2,5 l dziennie. Poza tym przepisała mi tardyferon 1 x dziennie. Bierze któraś? Zaczęłam się martwić bo od miesiąca nie przytulam ani kg ale od początku ciazy 10 kg wiec powiedziała ze jest ok. Mam zapisać się na usg III trymestru między 28-32 tc. Tez w tych terminach robicie? Czytałam, ze między 30-36 niektórzy zlecają
 
Ja wizytę miałam wczoraj. Za mało wody pije i muszę pilnować aby wlać w siebie min. 2,5 l dziennie. Poza tym przepisała mi tardyferon 1 x dziennie. Bierze któraś? Zaczęłam się martwić bo od miesiąca nie przytulam ani kg ale od początku ciazy 10 kg wiec powiedziała ze jest ok. Mam zapisać się na usg III trymestru między 28-32 tc. Tez w tych terminach robicie? Czytałam, ze między 30-36 niektórzy zlecają
Ja biorę tardyferon 2x dziennie bo miałam żelazo poniżej normy teraz mam na granicy ale dalej każe brac
Ja mam usg na każdej wizycie, zawsze mała ogląda i mierzy.
 
Ja wizytę miałam wczoraj. Za mało wody pije i muszę pilnować aby wlać w siebie min. 2,5 l dziennie. Poza tym przepisała mi tardyferon 1 x dziennie. Bierze któraś? Zaczęłam się martwić bo od miesiąca nie przytulam ani kg ale od początku ciazy 10 kg wiec powiedziała ze jest ok. Mam zapisać się na usg III trymestru między 28-32 tc. Tez w tych terminach robicie? Czytałam, ze między 30-36 niektórzy zlecają
Pamiętaj zeby przy tardyferonie tj zelazo brac z wit c albo sokami z wit c. Wit c pomaga na jego lepsze wchłanianie. Oraz ze stolce moga byc czarne po zelazie
 
Ja wizytę miałam wczoraj. Za mało wody pije i muszę pilnować aby wlać w siebie min. 2,5 l dziennie. Poza tym przepisała mi tardyferon 1 x dziennie. Bierze któraś? Zaczęłam się martwić bo od miesiąca nie przytulam ani kg ale od początku ciazy 10 kg wiec powiedziała ze jest ok. Mam zapisać się na usg III trymestru między 28-32 tc. Tez w tych terminach robicie? Czytałam, ze między 30-36 niektórzy zlecają

Ja też biorę tardyferon przepisał mi 2 dziennie ale biorę tylko jedna na noc bo jak łykam za dnia to mi się chce wymiotowac i po 3 tyg brania 1 tabletki wyniki się poprawiły , no ta.woda... ja przed ciążą piłam nawet 3 l dziennie a teraz jakoś w.ogole tyle nie mogę w siebie wpoić. Mi mówił że po 30 tc mam sie umówić na to III dokładne usg
 
reklama
Do góry