reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja się całą ciążę drapię :D ... jak jestem goła jest cudownie, ale w ubraniach mam świerzba. Ostatnio na udach :p
Dziś czytałam nie męzowi, apki. Każda z nich mówiła dziś, że partner musi wysłuchiwać moich lęków przed porodem... podsumował, że nie ma aż tyle czasu XD co za dziad.

Mój przed moimi lękami spierdziela na kanapę do salonu i ogląda tv aż zasne, rano wstaje, cicho ucieka do roboty... :-)
 
My juz po jodowaniu. Teraz "tylko" 500km do domku i kolejne ze 300 na delegacje.
Ostatni taki "wyskok" w dłuższą drogę.
Kilka dni nad morzem naładowało mi akumulatorki na najblizsze tygodnie. Synkowi sie podobało [emoji4] juz zapowiedziałam mu ze na wiosne wrócimy tu i zobaczy jak pieknie [emoji3059]
 
No ten mój to gra w billarda xd snooker mu nie idzie bo to dużo większy stół xd kiedyś mnie nawet namawiał żebym z nim pograla ale mi to lepiej nie dawać kija do ręki. Za swój dał 700 zł :o :o :o nie wyspalam się. Dziś całą noc siku kupa kopy koszmary. Fakt faktem ja wiem że po makaronie ze śmietaną mam sranie na żądanie.... xd ale tak mi się chciało tego jakże skomplikowanego dania. Jak mnie pędzi to Laurozaur się wścieka i jeszcze bardziej kopie, a ja jeszcze bardziej latam xd takie błędne koło.
Haha koszmar na miare 21 wieku. W sklepie typu rossnan o dziwo jak to w snach nagle objawolo się stanowisko z czapkami, szalami, torbami. Aa hjakie cudne, że ojej. Dobre jakościowo i po dychu. No to nabralam to co ładniejsze. Stoję pierwsza w kolejce a ta naglee dluga jak mur chiński, a pani kasjerka na to ,,nie można płacić kartą,, xd co za straszne sny.
 
reklama
Do góry