reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny też Wam się teraz włosy tak szybko przetłuszczają? Przed ciążą szybko mi się przetłuszczały, po jednym dniu. W ciąży przestały, co było super, nawet po paru dniach nie było tragedii. A od jakichś 1,5 -2 tygodni znów to wróciło. Mniejsze przetłuszczanie to był jedyny pozytywny objaw ciąży, ale niestety minął...zostały tylko te niepozytywne ;)
Ja właśnie nie narzekam na przetłuszczanie włosów. Az wstyd przyznać ale ostatnio myłam włosy w niedziele co prawna ratuje się już suchym szamponem ale do wczoraj wyglądały ok;) dziś zdecydowanie poczują wodę ;)
 
reklama
Dziewczyny a co kupujecie maluchom z kosmetyków? Planuje zrobić zamówienie w aptece
Ja w zasadzie ograniczalam się do plynu do kapieli, balsamu, bo synek mial bardzo sucha skórę i kremu do pupy zwykłego ochronnego. Teraz to jeszcze jakiś krem na buźkę chroniący przed mrozem się przyda. Jak z apteki to warto od razu wziąć Octenisept do przemywania pępka i waciki jałowe, a i jeszcze witamina D3 400j.
 
No ja to bym mogła już rodzić. Czekam jak na wyrok xd dopiero wracam z lasu. Teraz kąpiel i standardowo oglądanie cielska czy nie ma kleszcza.
Ja to samo Czu je sie jak wieloryb
Dziewczyny a co kupujecie maluchom z kosmetyków? Planuje zrobić zamówienie w aptece
Ja tak jak w pierwszej ciąży emolium do kampania i emolium balsam. Na początek.


28+3tc mogła bym już rodzic [emoji23]
IMG_20191018_192440.jpeg
 
Jest jedna [emoji23] ale za to lekarz mówi że spora dlatego nie kazał brać już witamin. Ale nie wiem w sumie czy to od tego zależy.
Mi nic nie mówił :p w sumie zapomniałam zapytać, czy dostawić, czy co, to biere. Przestraszył mnie łysawy łep kuzynki. Ale ona to zawsze była taki padalec z tendencją do omdleń i zasłabnieć. Sugeruje jej żeby sobie poza morfo też rezonans zrobiła. U mnie neurolog stwierdził, że jestem typowym migrenowcem, a rezonans to proforma... i wyszedł torbiel. Ale ja nie mdleje, nie lecą mi włosy garściami.
 
reklama
Trzeci trymestr jest jakiś bardziej męczący, mam wrażenie, ze można nic nie robic fizycznie, a sama produkcja dziecka sprawia jakbym conajmniej na grubie szychtę przepracowała. Nie mogę leżeć na plecach czy siedzieć na kanapie bo zaraz mam problem z oddychaniem dziewczyny które rodzą drugi, trzeci i kolejny raz nie obawiacie się bólu przy kp i obkurczeniu macicy? To chyba jedyna rzecz która mnie przeraża.
Są fajne kurtki dla dwojga, teraz nawet w lidlu będą, taka parka z dopinka która najpierw wykorzystujemy na brzuszek a później można wykorzystać jeśli będzie się nosić w chuście. Dużo takich kurtek jest tez w bon prixie, ale tu nie wiem jak jakościowo. Są tez płaszczyki dla dwojga :)
Miłego wieczoru dla Was ☺️
 

Załączniki

  • 51786F91-CB6A-4246-862B-AA79289AF3A4.jpeg
    51786F91-CB6A-4246-862B-AA79289AF3A4.jpeg
    114,8 KB · Wyświetleń: 85
Do góry