reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mam u mamy też kota dachowca Lilka ma 13 latci jest bardziej wybredna od kleory xD czasem im zimno i ma ubranka ale to tyle. Te koty maja inny charakter. Sa bardzo do ludzi, uwielbiają sie tulac lezec na człowieku i czuc dotyk. Bardziej zachowują sie jak psy. Podobno moga miec problemy ze skora, u kleo na razie nie zuwazylam ale wiadomo kazde zwierzę jest inne. A tu kleora pilnuje dzidzi xD one sa rozkoszne. Lilka w życiu by tak na człowieku nie lezala
To ja dodam od siebie że trzeba takiego delikwenta myć dość często bo ich skórka wytwarza łój i niestety strasznie brudzi. Na zdjęciu moja Lucynka ;)
received_353154472048933.jpeg
 
reklama
Ja to studiowałam z Agnes :p a z takich moim zdaniem rzadkich Nadia, Liliana, napewno jak będę miała drugą córkę to będzie Klara ( nie mąż się zgodzić nie chcę niech spada;p), Apolonia bo Pola, Randia, Cecylia, Celia, Celina, Diana ;p
Mam bratanicę Nadie :) ma prawie 2 latka, no i rzeczywiście rzadkie imię. Za to Liliana/Lilianna wśród moich znajomych/rodziny przez ostatnie kilka lat padło przynajmniej 5 razy ;) więc w moim odczuciu popularne.
 
Nie musi być na M.Jakby się znalazło to fajnie,ale nie na siłę.Z dziewczynką nie byłoby problemu.A tak ...coś trzeba wybrać
A to poszerza pole manerwu ale to też zależy co z mężem lubicie. Ja to swojego czasu byłam chora i uznałam, że nazwę syna Amadeusz albo Fryderyk. :p Teraz bardziej tradycyjne Wojciech, Stefan, Franio, Jan, Adam... mi się podobają... hehe Romuald ;p Dziś usłyszałam, że mam brzuch na chłopca;D chyba ze 3 osoby mi dziś mówiły na mieście, że wyglądam na chłopca;D że brzuch mam na kawał chłopa... :D od początku ciąży słyszę, że chłopak jak nic... :p No a będzie corka... Tylko żeby laura sobie nie zrobiła jaj i nie urodziła się chłopcem :D :D :D :D :D trudno będzie nosić sukienki... Gender i LGBT teraz w modzie XD
 
A to poszerza pole manerwu ale to też zależy co z mężem lubicie. Ja to swojego czasu byłam chora i uznałam, że nazwę syna Amadeusz albo Fryderyk. :p Teraz bardziej tradycyjne Wojciech, Stefan, Franio, Jan, Adam... mi się podobają... hehe Romuald ;p Dziś usłyszałam, że mam brzuch na chłopca;D chyba ze 3 osoby mi dziś mówiły na mieście, że wyglądam na chłopca;D że brzuch mam na kawał chłopa... :D od początku ciąży słyszę, że chłopak jak nic... :p No a będzie corka... Tylko żeby laura sobie nie zrobiła jaj i nie urodziła się chłopcem :D :D :D :D :D trudno będzie nosić sukienki... Gender i LGBT teraz w modzie XD

Ja w każdej ciąży ponoć wyglądam na dziewczynkę, jestem brzydsza i zmieniona,brzuch dziewczynkowy a tu 3 chłopak.Dlatego to gadanie ludzi mnie dodatkowo dobija.
 
Mam bratanicę Nadie :) ma prawie 2 latka, no i rzeczywiście rzadkie imię. Za to Liliana/Lilianna wśród moich znajomych/rodziny przez ostatnie kilka lat padło przynajmniej 5 razy ;) więc w moim odczuciu popularne.
No właśnie z tymi imionami to są takie bumy. Nie ma nie ma i nagle są. Ja nie znałam żadnej Lili a teraz ponazywali... o kwieciste Róża, albo inna Kornelia :p hehe...
 
Ja w każdej ciąży ponoć wyglądam na dziewczynkę, jestem brzydsza i zmieniona,brzuch dziewczynkowy a tu 3 chłopak.Dlatego to gadanie ludzi mnie dodatkowo dobija.
Mnie przez jakiś czas też dobijało bo miał być Wojtuś, ale już się pogodziłam, że będzie córa. Mam nadzieję, że uda mi się dostrzelić chłopaczka do zestawu :) Planuje małe stado... mam nadzieję, że będzie mi dane. No nie pociesza mnie perspektywa cesarki, ale nad tym będe ronić łzy po neurologu :p ...
 
reklama
Do góry