reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Czy wybrałyście już moze swoja polozna srodowiskowa? Wczoraj bardzo pozytywnie sie zaskoczyłam położną ze swojej przychodni i szkoly rodzenia. Myslalam ze jak na NFZ to bedzie strata czasu, a tutaj przemila pani po biciu serca poznala plec malucha, powiedziala, ze ulozony jest poprzecznie, zmierzyla mi brzuch, zbadala piersi i pogadalysmy sobie o laktacji. Na razie bede do niej chodzic 1x w tygodniu a im blizej porodu tym czesciej, ale mega pozytywne wrazenie na mnie zrobila -takze polecam Wam wszystkim!
 
reklama
Właśnie u mnie wygląda to inaczej. Szukałam w necie i inni mają ten sam problem. Szukałam w ustawieniach, bo może czegoś nie mam włączonego, ale nic nie znalazłam. Więc napisałam do nich zapytanie i zobaczymy co odpiszą. Jak będę coś o tym wiedzieć to dam znać, abyśmy wszystkie mogły włączyć ten panel:)
 
Ja do płożnej środowiskowej idę na koniec. ALe już się zapisałam do przychodni z której chcę tą położną, podobno pokazuje jak karmić i tp. I już mam wybraną położną, ktorą chcę do porodu, ale kazała mi się odezwać dopiero za miesiąc. :p no no... zaraz rodzimy. Ja za 3 miesiące i 3 dni ;p
 
My dzisiaj już 27+6 i zastanawiam sie kiedy to tak zleciało. A na samą myśl, że za 10 tygodni mogę rodzić to się stresuje [emoji85] i jednocześnie doczekać się nie mogę [emoji3059] Ale wolałabym jednak żeby Dawidek poczekał do tego stycznia...zawsze to będzie rok młodszy [emoji1787]
Mój M mówi, że jak dziecko urodzi się w grudniu to odrazu będzie miało roczny przebieg ;) Chyba za dużo o samochodach myśli;)
 
Mój fachowiec obudził mnie dziś 3 x w nocy, trzeba go wpuścić oknem, nakarmić mokra karma, wypuścić tarasem. I tak w koło Macieju. Mam ją dwa lata, ani razu dziador nie siadł na kolana. Za to mam co noc co najmniej 2 myszki na śniadanie :-).
Marzę o zwierzątku które będzie się tulac. Bo pies smietnikowy jest kochany ale za wiele lat spędził na śmietnikach i nie jest nauczony takich reakcji. Plus za to że śpi w koszyku i jest bezproblemowy, poza sierścia, łapami i odgłosami zoładkowymi :-)
Przynajmniej robi Tobie śniadanie ;) a to, że Ty nie chcesz jego rarytasów to cóż on może na to poradzić;)
 
:o :o :o :o :o
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-10-17-12-07-49.png
    Screenshot_2019-10-17-12-07-49.png
    247,8 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry