reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

W prawym górnym rogu jest u mnie panel swiadczeniobiorcy. Wchodzę i po lewej stronie są zasiłki. Tam jak klikam otwierają się wszystkie l4. Klikam na bieżące na zielony plus i albo jest już data decyzji albo jeszcze puste. Data decyzji pojawia mi się wcześniej a po ok tygodniu jest już tam podana data wypłaty.
Dokładnie mam tak samo
 
reklama
Ja odwrotnie mam spodnie ciążowe z H&M 40 a z lidla nawet do 42 nie weszłam.Dzis kupiłam legginsy M, ale pójde jeszcze po L żeby porównać, bo takie na styk na już.
Fakt,że dziwna ta rozmiarowka. Z H&M mam spodnie 42 A z Lidla wzięłam 44 i te lidlowe bardziej na teraz. Legginsy mam L i są dobre.
Ś

Śliczna kurtka. Mi udało się kupić kombinezon zimowy z H&M za 20zł. Wygląda na nieużywany. Normalnie nowy taki kosztuje ok. 160zł, więc zakup się oplacił. Resztę ubranek szukam nowych, ale na jakichś promocjach, aby nie wydawać majątku na ubranka ;)
Śliczny zakup :-)
 
Takie zdobycze wczoraj z lumpków przyniosłam. Kurteczka wiosenna z next za 12 zeta...

Też znalazłam parę perełek.Kombinezon Cool Club w stanie idealnym za 13zł.Chociaż to nie mój kolor.Kupie jeszcze jeden jasny biały lub ecru.
 

Załączniki

  • 20190927_120342.jpg
    20190927_120342.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 74
  • tmp-cam-6908946357630595047.jpg
    tmp-cam-6908946357630595047.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 74
  • tmp-cam-5837325831499306857.jpg
    tmp-cam-5837325831499306857.jpg
    650,1 KB · Wyświetleń: 68
  • tmp-cam-306394664284078778.jpg
    tmp-cam-306394664284078778.jpg
    539,1 KB · Wyświetleń: 65
  • tmp-cam-7188816100198580708.jpg
    tmp-cam-7188816100198580708.jpg
    447,1 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Też znalazłam parę perełek.Kombinezon Cool Club w stanie idealnym za 13zł.Chociaż to nie mój kolor.Kupie jeszcze jeden jasny biały lub ecru.
Cudne sa te małe ubranka. Ja już mam za dużo i musze się resztką sił powstrzymywać aby już nic nie kupić. Ostatnio dostałam całe pudło od kuzynki ciuchów i jak moja mama to zobaczyła to aż się popłakała ze wzruszenia;)
 
Dziewczyny Wszystkie wybieracie się na III prenatalne? Ja w poprzedniej ciąży nie byłam na III. Teraz lekarka niby zaleca,ale zaś 220zł za 15min. badania.I tak na każdej wizycie co 2 tyg.mam usg.I nie wiem co robić.Trochę mi szkoda, bo do tej kasy dołoże i będzie łóżeczko.
Ja w pierwszej ciąży nie robiłam, teraz też lekarz nic nie wpomnial. Nie wiedziałam nawet ze takie są w III trymestrze.
 
Dziewczyny Wszystkie wybieracie się na III prenatalne? Ja w poprzedniej ciąży nie byłam na III. Teraz lekarka niby zaleca,ale zaś 220zł za 15min. badania.I tak na każdej wizycie co 2 tyg.mam usg.I nie wiem co robić.Trochę mi szkoda, bo do tej kasy dołoże i będzie łóżeczko.
Ja idę, u mnie to koszt 250 zł. Idę do faceta, który ma ten certyfikat międzynarodowy z usg i jakiś tam jeszcze. Prawdopodobnie w 35 tygodniu pójdę jeszcze raz, aby stwierdzić czy z łożyskiem jest wszystko OK. No kasy idzie mnóstwo w ciąży. Niby prowadzę ciążę na NFZ, a na badania i tak wydałam już 2,5 tys. zł, dodatkowo jeszcze te dwa usg i na koniec mi wyjdzie 3 tysie...nie ma jak ubezpieczenie NFZ w Polsce ;)
 
Ja idę, u mnie to koszt 250 zł. Idę do faceta, który ma ten certyfikat międzynarodowy z usg i jakiś tam jeszcze. Prawdopodobnie w 35 tygodniu pójdę jeszcze raz, aby stwierdzić czy z łożyskiem jest wszystko OK. No kasy idzie mnóstwo w ciąży. Niby prowadzę ciążę na NFZ, a na badania i tak wydałam już 2,5 tys. zł, dodatkowo jeszcze te dwa usg i na koniec mi wyjdzie 3 tysie...nie ma jak ubezpieczenie NFZ w Polsce ;)
Ja już przestałam liczyć ile wydaje na lekarza i na cala wyprawke, lepiej sie nie dołować! Wczoraj kupilismy 2 foteliki do samochodu bo jest niezła promka z baza isofix gratis i na to poszedł majątek!
 
reklama
Ja idę, u mnie to koszt 250 zł. Idę do faceta, który ma ten certyfikat międzynarodowy z usg i jakiś tam jeszcze. Prawdopodobnie w 35 tygodniu pójdę jeszcze raz, aby stwierdzić czy z łożyskiem jest wszystko OK. No kasy idzie mnóstwo w ciąży. Niby prowadzę ciążę na NFZ, a na badania i tak wydałam już 2,5 tys. zł, dodatkowo jeszcze te dwa usg i na koniec mi wyjdzie 3 tysie...nie ma jak ubezpieczenie NFZ w Polsce ;)

Ja jak zeszłam w ciąże wykupilam prywatne ubezpieczenie Enel-med. Jedyne bez okresu karencji.Akurat tam gdzie przyjmuje moja lekarka można z niego korzystać.Bo inaczej byłoby ciężko wizyta z usg 160zł + badania.A tak na miesiac płacę 140zł i doplacam do niektórych badań.To był moj interes życia. Dwa pierwsze prenatalne mialam darmowe ze względu na wiek.Teraz myśle iść czy nie.
 
Do góry