reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Na moim pue zus nie mam wcale zakładki "zasiłki" ani panelu świadczeniobiorcy tylko panel ubezpieczonego. Mam zakładkę z zaświadczeniami lekarskimi, ale tam nie mam żadnych plusików i nie mogę nic dalej sprawdzić :(
Ja mam tak samo tylko panel ubezpieczonego i brak informacji o wydanych decyzjach.
 
reklama
Na moim pue zus nie mam wcale zakładki "zasiłki" ani panelu świadczeniobiorcy tylko panel ubezpieczonego. Mam zakładkę z zaświadczeniami lekarskimi, ale tam nie mam żadnych plusików i nie mogę nic dalej sprawdzić :(
W prawym górnym rogu jest u mnie panel swiadczeniobiorcy. Wchodzę i po lewej stronie są zasiłki. Tam jak klikam otwierają się wszystkie l4. Klikam na bieżące na zielony plus i albo jest już data decyzji albo jeszcze puste. Data decyzji pojawia mi się wcześniej a po ok tygodniu jest już tam podana data wypłaty.
 
Takie zdobycze wczoraj z lumpków przyniosłam. Kurteczka wiosenna z next za 12 zeta...
 

Załączniki

  • IMG_20191017_101007.jpg
    IMG_20191017_101007.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 83
reklama
Ja dzisiaj idę po ciuszki pod sesję ciążowa. Mam w apartamencie... trochę średnio mi się podoba że matka płaci tyle mi za tą sesję, a foto nie jest w stanie ogarnąć ani jednej stylizacji i info o tym dostałam 2 dni temu. Wymyślanie stylizacji xd to tak nie z dnia na dzień zwłaszcza że przy ciążowej figurze ciężko. Specjalne ciuchy pod sesję.można zamówić. Pełno tego na aliexlres ale dojdą mi chyba na marzec ....
 
Do góry