reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No ja nie wymagam ustępowania miejsca. W sumie dobrze się czuje (o dziwo). Z tym że rzeczywiście głupio gdy ktoś cię widzi kątem oka i leci przed ciebie. Nie wiem ciężarne zarażają czy co???
Ja też nie wymagam jakiegoś ustępowania, ale mi by było głupio patrzeć na kobietę w ciąży i nie ustąpić miejsca, przynajmniej się nie zapytać czy chce usiąść.
 
reklama
Mi nie działa, bo mój smartfon jest podobno za stary...co to za czasy, że smartfony są za stare? ;)
Takie w których chodzi o to, żeby kupować co chwile nowe nowe nowe. Ja spalilam wlasnie drugiego Asusa... Musze kupic adapter i zgrac dane.... :D ale nie chce mi sie ani naprawa starego, ani kupować nowego. Siedzę na złomie nie męża... :p ale mi nie dźwignie Photoshopa a ręce świerzbią... zrobiłabym jakis kolarzyk.
 
Ja nie jadam w Mc częściej niż raz w roku i to tylko śniadaniowke, tosta z bekonem jak jadę nad morze. Nie smakuja mi te dania. Ale kawy mają super. No może jeszcze ze dwa razy w lecie lody z uwagi na karmel
Baaa :D jak jadłaś śniadaniowe... błeee to ja bym wolala zjesc już tynk ze ściany:p Akurat ta oferta śniadaniowa maka to jest wymyślona dla nie wiem kogo.
 
Baaa :D jak jadłaś śniadaniowe... błeee to ja bym wolala zjesc już tynk ze ściany:p Akurat ta oferta śniadaniowa maka to jest wymyślona dla nie wiem kogo.
Ja to najbardziej u nich lubie lody z polewą czekoladową i frytki. Big Mackiem też nie pogardzę, ale nie jem u nich częściej niż raz na miesiąc, a w ciąży rzadzej ;) Zwykle czekałam na jakieś fajne kupony, no ale teraz przez mój stary telefon nie mam kuponów;)
 
reklama
Dziewczyny taka zgaga mnie męczy że nie wiem co już mam robić nic kompletnie mi nie pomaga
Mi ostatnio pomogło siemie lniane. 3-4 łyżki mielonego zalałam wrzątkiem. Potem zjadłam ten kisiel i przeszło. Ale ja do tej pory nie mam jakiejś ciągłej zgagi tylko od czasu do czasu mnie męczy.
 
Do góry