reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Byłam w aptece heviran 200 jest tylko na receptę i dała mi hascovir control 25 tabletek 25zl [emoji35][emoji35][emoji35] i powiedziała ze to to samo. Gin mówił ze te też mogę co 4 godziny z przerwą na sen

Kupiłam Pieluchy dada w biedrze. Teraz w promocji są. I zamówiłam pościel na allegro. Brakuje mi tylko kosmetyków i dla mnie wkładek i majtow.

Dziwne bo ostatnio kupowałam Heviran i pani w aptece tylko spytała czy było skonsultowane z lekarzem.Nawet w szpitalu kazali kupić komuś z rodziny żeby mi przyniósł. Więc na pewno jest bez recepty.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191014-230545_Opera Mini.jpg
    Screenshot_20191014-230545_Opera Mini.jpg
    96,1 KB · Wyświetleń: 58
Dziwne bo ostatnio kupowałam Heviran i pani w aptece tylko spytała czy było skonsultowane z lekarzem.Nawet w szpitalu kazali kupić komuś z rodziny żeby mi przyniósł. Więc na pewno jest bez recepty.
Heviran jest na receptę. Heviran Control bez recepty. Nie wiem czy to nie wynika z refundacji tego leku.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191014-232302_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20191014-232302_Samsung Internet.jpg
    326,1 KB · Wyświetleń: 47
Dziękuję wam za wszystkie rady. Jakie nie byłoby zachowanie córki mojego nie męża i mój stosunek do tego wszystkiego, to staram się być miła dla niej i neutralna, nie chcę pokazywać, że mogę być super i nie wiadomo jak ją traktować, bo też mam córkę i raczej na równi odnoszę się do obydwuch, to porozmawiam, albo przynajmniej poruszę temat pschychologa. On mnie słucha więc to przemyśli i będzie wiedział co zrobić.
Dobrze było wam o tym powiedzieć, bo jestem w takiej sytuacji pierwszy raz i nie bardzo jakoś mam na ten temat wyobraźnię, a jednak sytuacja jest poważna i to, że ja jestem miła dla niej, nie znaczy, że rozwiązują jej się problemy z nową sytuacją (nie wiadomo co tam jej jeszcze matka klepie do mózgu).
Dobra rada nigdy nie jest zła :sorry2:
 
Trudno jest was dogonić przez te wszystkie posty, lecicie z tematami, super się czyta, a ja mam teraz tyle rzeczy na głowie, czasami zerknę co tu bazgrzecie :D
W czwartek idę zobaczyć co słychać u mojego maminsynka :D ale widzę, że brzuch mi rośnie, to on też :D Rzebra mnie bolą, biodra i nogi jak śpię, ale rzebra mi dokuczają. Wyobraźcie sobie, że powiększyły mi się o rozmiar, z 80B mam teraz przynajmniej 85B. Ale bez sensu, cycki takie same, a rzebra większe. No przecież rzebrami nie będę rodzić! :D :baffled: o co tu chodzi?!
 
Dziewczyny czy Wasze maluszki są już ułożone główką w dół?
Idę za tydzień we wtorek na wizytę to się dowiem ostatnio była jeszcze głowa do góry. Ale z synem w ciąży to już od 26 tc był główka w dół. Zobaczę za tydzień czy się przekrecila. Mam nadzieję ze tak bo coraz mniej miejsca.
Ach, już mi tak ciężko w tej ciąży, że nie wiem jak jeszcze wytrzymam te 80 dni do porodu. Jestem w 29 tygodniu, od paru dni mam ucisk na żołądek i przeponę i kopy w żebra, że aż podskakuję. No to się pożaliłam...
Mi też masakra ciężko mi i czuję się jak kombajn
Dziwne bo ostatnio kupowałam Heviran i pani w aptece tylko spytała czy było skonsultowane z lekarzem.Nawet w szpitalu kazali kupić komuś z rodziny żeby mi przyniósł. Więc na pewno jest bez recepty.
Heviran jest na receptę. Heviran Control bez recepty. Nie wiem czy to nie wynika z refundacji tego leku.
Mi nie dali w aptece heviran confort powiedzieli ze na receptę i ze mi nie dadzą [emoji35]. Dali hascovir ale ponoć to to samo.
 
Większe żebra? Hmmm może po prostu obwód w talii się zwiększył i tak to odczuwasz :D

Ja z kolei w nocy ostatnio się bardzo pocę... Nie jest mi gorąco, tylko się cała pocę, no koszulkę można wyżymać... Nie wiem czy to może coś.od tarczycy czy na tle nerwowym bo sny mam w ciąży takie że mogłabym książki pisać
 
Oj mi też już ciężko..spacer z synkiem to wyzwanie, szczególnie że muszę być za nim krok w krok jak biega, a jak mam wózek pod górkę prowadzić to też ciężko..w nocy nawet obracanie się z boku na bok mnie męczy :p boli mnie glownie lewe biodro, w krzyzu no i spojenie lonowe..ja wizyte mam za tydzień to sie dowiem jak Malutka ułożona, pamiętam synek dlugo był nóżkami do dolu.. A za 2 tygodnie trzecie badanie prenatalne
 
reklama
Do góry