reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Nienawidzę butow xD mnie tez tak krzywdza. Wole chodzić na boso. Ile razy na pszczole stanęłam to moje ale wazne ze moglam chwile pochodzić bez tego czegos na stopie
No to były krwiożercze baleryny, a tak myślałam czemu Salvador Tak się lasi
- uszanowkanko czy mogę wycałować panience stópki :D
1571063960871.png
 
reklama
26 + 4, więc już czas na rośniecie. Przyznam szczerze ze mniej latam, więcej leżę. Mocz 7ph, więc trzeba zakwasić, to dla mnie czarna magia, a wyniki z gluko miałam takie
Na czczo 4.39 mmol
Po 1 h 9.99 mmol
Po 2 h 8.53 mmol
Mówi ze wystarczy jeśli nie będę żarła słodkiego :-)
Ja biorę żuravit100% (wellmar) teraz dla odmiany pije sok 100%żurawiny i codziennie 1 tabl.urosept.
To preparat ziołowy wiec nie zaszkodzi.Ph mam 6 czasem 6,5.Ale za to baterie z posiewu,a ogólny zawsze ok.Jutro idę na kontrolny posiew po Monuralu.Bo już nie wiem o co chodzi.
 
Ja biorę żuravit100% (wellmar) teraz dla odmiany pije sok 100%żurawiny i codziennie 1 tabl.urosept.
To preparat ziołowy wiec nie zaszkodzi.Ph mam 6 czasem 6,5.Ale za to baterie z posiewu,a ogólny zawsze ok.Jutro idę na kontrolny posiew po Monuralu.Bo już nie wiem o co chodzi.
,

Ja mam ph 7, właśnie pije wodę z cytryna, kupię jutro ten żurawit lub sok z zurawiny. A jeszcze dziś urosept. Dzięki
 
reklama
Do góry