reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Aguara i jak poszło badanie? Kiedy wyniki?
Wyspać się to jedna strona, a druga, jak mi babka mówi, że muszę zdążyć przed 09:30 to muszę być o 7.

A jak to jest u was, kiedy macie zlecenie np. krwi, czy moczu, stoicie grzecznie w kolejce, aż przyjdzie na was kolej, czy biorą bez kolejki, bo ciąża?
Ja osobiście muszę stać. Bo badania wykonuję odpłatnie, to stoję w ogólnej przychodni . Patrzą na mnie te stare babki i dziadki jak na ufo.
Krzywą cukrową zrobię w innej przychodni, powiedziała mi, że ciąża ma pierwszeństwo :D

Palę przez was naleśniki na krokiety :p
 
Ostatnia edycja:
Aguara i jak poszło badanie? Kiedy wyniki?
Wyspać się to jedna strona, a druga, jak mi babka mówi, że muszę zdążyć przed 09:30 to muszę być o 7.

A jak to jest u was, kiedy macie zlecenie np. krwi, czy moczu, stoicie grzecznie w kolejce, aż przyjdzie na was kolej, czy biorą bez kolejki, bo ciąża?
Ja osobiście muszę stać. Bo badania wykonuję odpłatnie, to stoję w ogólnej przychodni . Patrzą na mnie te stare babki i dziadki jak na ufo.
Ja chodzę do Alab-u bo najbliżej. Pobrania do 11, więc jak poszłam na 8.00 to się wyrobiłam do 10.30. Wyniki dzisiaj on Line.
Do domu dotarlam ale teraz padlam. Pot mnie zleciał i ogólnie dupa. Trza coś zjeść.

O wodzie przed badaniem słyszałam ale przed Krzywa nie wolno. I te 2 h też na sucho.
 
A ja czekam aż mi kurier przwiezie nową zamówioną gofrownicę ;) Może w poniedziałek w koncu się doczekam;)
No i przyszła moja gofrownica...i zgadnijcie co? Otwieram, wyciągam i...pęknięta obudowa...no kur..a zawsze mam takie szczęście:( Musieli już taką zapakować, bo opakowanie nie było uszkodzone...nie ma to jak zakupy online w Komputronik...
 
Kurla w przyszły weekend ma być 13 stopni. Xd dobra znajdę foto tu u siebie na gwałt. Jesienne kolory <3 co do krzywej ja miałam ręce jak narkoman po mimo zaciskania. Popekaly żyły i taki tego finał. Już jutro poznam wyniki :) ciekawe jak mocne zje... dostanę jak dopiero teraz powiem o tym torbielu ... a może mówiłam, nie wiem ja na tych badaniach zawsze w amoku. Tak czy siak omówię to jutro bo może się skończyć cc :/
Też mam jutro wizytę i zapytam się czy da mi skierowanie na usg III trymestru na NFZ, ciekawe co odpowie ;)
 
Ja chodzę do Alab-u bo najbliżej. Pobrania do 11, więc jak poszłam na 8.00 to się wyrobiłam do 10.30. Wyniki dzisiaj on Line.
Do domu dotarlam ale teraz padlam. Pot mnie zleciał i ogólnie dupa. Trza coś zjeść.

O wodzie przed badaniem słyszałam ale przed Krzywa nie wolno. I te 2 h też na sucho.
U mnie to on nas wkreca o jakoś w przychodni w której robi :p wyniki odbiera i omawia już na wizycie. Dlatego 3 tygodnie żyje w niewiedzy :p. Nie można przed pić, jeść i palić. Nawet stres i intensywne ćwiczenia dzień przed mogą sfałszować wynik. Mi od razu zabronily chodzić bo już widziały, że nogi mnie swedza xd
 
No i przyszła moja gofrownica...i zgadnijcie co? Otwieram, wyciągam i...pęknięta obudowa...no kur..a zawsze mam takie szczęście:( Musieli już taką zapakować, bo opakowanie nie było uszkodzone...nie ma to jak zakupy online w Komputronik...
No nic reklamacja albo zwrot. Najgorsze że chwilę trzeba poczekać. Elekronike zawsze sprawdzam od razu. Chociaż raz mi legginsy przysłali z dziurą na dupie jakby ktoś nad nimi palil i zrobił przygasa.
 
Aguara i jak poszło badanie? Kiedy wyniki?
Wyspać się to jedna strona, a druga, jak mi babka mówi, że muszę zdążyć przed 09:30 to muszę być o 7.

A jak to jest u was, kiedy macie zlecenie np. krwi, czy moczu, stoicie grzecznie w kolejce, aż przyjdzie na was kolej, czy biorą bez kolejki, bo ciąża?
Ja osobiście muszę stać. Bo badania wykonuję odpłatnie, to stoję w ogólnej przychodni . Patrzą na mnie te stare babki i dziadki jak na ufo.
Krzywą cukrową zrobię w innej przychodni, powiedziała mi, że ciąża ma pierwszeństwo :D

Palę przez was naleśniki na krokiety :p
Ja też stoję w kolejce w przychodni NFZ, prędzej przepuszczą Cię w Lidlu niż w przychodni ;) Jak miałam krzywą to też stałam, ale widziałam kilka razy w innych przychodniach, że pielęgniarka na korytarzu pytała się kto na krzywą i wtedy te osoby były bez kolejki (obojętnie czy w ciąży czy nie).
 
Ja w weekend zaszalałam z wyprawką. Wszystko zamówione internetowo z polecenia od znajomych, koleżanek. Może ktoś wykorzysta :) czyli tak : pościele, ochraniacz do łóżeczka , rożek, otulacz do fotelika - Gajka (wpiszcie na fb), pieluszki bambusowe, muslinowe i ręczniki do kąpieli bambusowe - Link do: Akcesoria dla dzieci i niemowląt. Odzież, zabawki, dodatki - Sklep MAYLILY, bodziaki, śpiochy, czapeczki itp - Link do: Zabawki ubranka bielizna dziecięca | sklep internetowy idladziecka.pl (ja większość ubranek zamawiam z firmy PINOKIO, z racji tego ze wózek mam po synku musiałam dokupić torbę i tu z polecenia zamówiłam SKIP HOP - TORBA DUO SIGNATURE GREY FEATHER:) Na razie tyle :) może komuś się przyda , ja czekam na przesyłki :)
 
reklama
No nic reklamacja albo zwrot. Najgorsze że chwilę trzeba poczekać. Elekronike zawsze sprawdzam od razu. Chociaż raz mi legginsy przysłali z dziurą na dupie jakby ktoś nad nimi palil i zrobił przygasa.
No już się skontaktowałam z nimi i ma kurier przyjechać, tzn. najpierw muszę zadzwonić i umówić go. Muszę wydrukować jakieś papiery, fakturę online, kody i nie wiadomo co jeszcze...i oczywiście nie wymienią mi na nową tylko zwrot kasy. Czyli całą ta zabawa po nic, nie mam sprzętu, muszę wydzwaniać, drukować papiery i czekać nie wiadomo ile na zwrot mojej kasy i gofrów nie będzie;) Taką mam dietę;)
 
Do góry