reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Swoją drogą z ciekawostek :D oglądam sobie seriale na podstawie książek Philiphy Gregory. Wszystko się dzieje w Anglii i jest tam Wojna Tudorów i Yorków. Babka Yorkowa była na tamte czasy czarownicą :p Jej córka dostała list, że ojciec i brat stracili głowy i popadła w rozpacz. I tu babka jej radzi, żeby wzięła urwała róg tego listu, wypisała krwią wszytskie imiona osób którym życzy śmierci, nagrzała wisior, zawinęła to wszystko i trzymała w ciemności i koniecznie cały ten rytuał wykonała o północy :p hahaha od razu na myśl mi przyszło pismo z ZUS :D :D :D :D :D
Zabobony moim zdaniem biorą się z kilku czynników: z nadmiaru czasu i nudy, z niewiedzy i potrzeby wyjaśniania sobie zjawisk i wydażen losowych na które nie mamy wpływu oraz uleganiu wpływom osób ze schorzeniami psychicznymi.
 
reklama
Ha ha ha to jest w punkt... Idealne [emoji23][emoji23][emoji23]


W zabobony też nie wierzę. Z synem w wózku nie miałam czerwonej wstążki itp.... E tam niech sobie ludzie gadają, my i tak wiemy swoje.

Kuźwa ale zimno dziś w pizdu
No już wczoraj było mało przyjemnie. I po plenerku ciążowym. Studio mam ustawione na 19-20 październik :) ale fociami się pochwalę dopiero miesiąc później
 
Ruszyłam dupę na krzywa cukrową. Dzięki wam kupiłam glukozę pomarańczową. Piję się ją jak oranżade, dzięki :-)
Porównując do badań sprzed dekady niebo a ziemia. Pamiętam jak 17 lat temu, będąc w ciąży po raz pierwszy tylko szpital wykonywał to badanie. Kolejka jak h.., glukoza zimna, gęsta i na samą myśl mam ciarki. A tu nic. Naprawdę postęp widzę w medycynie :-p
Tylko pani twierdzi że dzieci mają lepsze żyły ode mnie. W jedną rękę próbowała się wkłuc 3 razy w drugą dwa a tu jeszcze a 0.5 h ostatnie pobranie. Chyba ja usmiercę, albo o rzygam. Po glukozie będzie łatwiej.
Prawa ręka nie da się dotknąć jest już opuchnięta i czerwona na maksa.
 
Ruszyłam dupę na krzywa cukrową. Dzięki wam kupiłam glukozę pomarańczową. Piję się ją jak oranżade, dzięki :-)
Porównując do badań sprzed dekady niebo a ziemia. Pamiętam jak 17 lat temu, będąc w ciąży po raz pierwszy tylko szpital wykonywał to badanie. Kolejka jak h.., glukoza zimna, gęsta i na samą myśl mam ciarki. A tu nic. Naprawdę postęp widzę w medycynie :-p
Tylko pani twierdzi że dzieci mają lepsze żyły ode mnie. W jedną rękę próbowała się wkłuc 3 razy w drugą dwa a tu jeszcze a 0.5 h ostatnie pobranie. Chyba ja usmiercę, albo o rzygam. Po glukozie będzie łatwiej.
Prawa ręka nie da się dotknąć jest już opuchnięta i czerwona na maksa.
Postem jest ja też go widzę. 7 lat temu nie było smakowej o też miałam mega gęsta. Aż mi język cierpnie na samą myśl [emoji23]

Zastanawiam się kiedy przytargac wózek z piwnicy i złożyć łóżeczko?
 
Aguara, co tak późno na badanie? Mi Pani kazała przyjść o 7 rano.

Śmieszny ten zabobon z czerwonymi gaciami :D jeszcze nigdy nie słyszałam haha

Kiedyś kumpel mnie podwoził autem i kot mu przeleciał przez drogę, do zaczął pluć w tym aucie na wszystkie strony bleee no ale ten kot wcale nie był czarny o_O :p jeżeli mówimy o zabobonach.
 
Postem jest ja też go widzę. 7 lat temu nie było smakowej o też miałam mega gęsta. Aż mi język cierpnie na samą myśl
emoji23.png


Zastanawiam się kiedy przytargac wózek z piwnicy i złożyć łóżeczko?

Hmn. Ja nie mam jeszcze ani łóżeczka ani wózka. Wszystko w planach na najbliższe tygodnie ale już w połowie listopada chce mieć wszystko.

Wesoła - trzeba się wyspać przed badaniem :-) już jestem po.
 
Ja poszłam z cytrynową a u mnie w labku nie pozwalają smakowej bo coś tam coś tam i piłam zwykłą, ale nie była zła. Gorszy był odjazd po niej. Non stop musiałam się kłaść bo odjeżdżałam :/ co do żył to znam ten temat. U mnie też nigdy żył nie widać i musiała się wkuwać w tą samą rękę te trzy razy bo w drugiej w ogóle nie mogła znaleźć. Żeby nie było siniaków to trzeba zawsze mocno tym wacikiem zacisnąć przez chwile :) a jak idziesz na normalne pobranie krwi to wypij predzej dużo wody - tez pomoga :)
Ruszyłam dupę na krzywa cukrową. Dzięki wam kupiłam glukozę pomarańczową. Piję się ją jak oranżade, dzięki :-)
Porównując do badań sprzed dekady niebo a ziemia. Pamiętam jak 17 lat temu, będąc w ciąży po raz pierwszy tylko szpital wykonywał to badanie. Kolejka jak h.., glukoza zimna, gęsta i na samą myśl mam ciarki. A tu nic. Naprawdę postęp widzę w medycynie :-p
Tylko pani twierdzi że dzieci mają lepsze żyły ode mnie. W jedną rękę próbowała się wkłuc 3 razy w drugą dwa a tu jeszcze a 0.5 h ostatnie pobranie. Chyba ja usmiercę, albo o rzygam. Po glukozie będzie łatwiej.
Prawa ręka nie da się dotknąć jest już opuchnięta i czerwona na maksa.
 
Kurla w przyszły weekend ma być 13 stopni. Xd dobra znajdę foto tu u siebie na gwałt. Jesienne kolory <3 co do krzywej ja miałam ręce jak narkoman po mimo zaciskania. Popekaly żyły i taki tego finał. Już jutro poznam wyniki :) ciekawe jak mocne zje... dostanę jak dopiero teraz powiem o tym torbielu ... a może mówiłam, nie wiem ja na tych badaniach zawsze w amoku. Tak czy siak omówię to jutro bo może się skończyć cc :/
 
reklama
Do góry