reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Zobacz załącznik 1030470Zobacz załącznik 1030471 A tak przy okazji tadam :D Wdł tej apki już jestem w 7mc. Ja ze świętowaniem poczekam 2 tygodnie i od 27 będę obchodzić :))
Trzeba zapodać jakieś wesołe tematy:D bo jedna dziś płacze, druga wkurzona XD ... Ja w sumie od kilku dni chodzę taka jak na okres :p
U mnie tak wypada, ale to taka chy a pogoda bo i ja chodzę nieprzytomna. Raz się złoszczę a za chwile szczęśliwa
Screenshot_20191005_160457_com.gravid.gravid.jpg
 
reklama
Przeżyła. Od 22t w szpitalu, podawali leki na płuca,
Po urodzeniu miała 800 g, na drugi dzień spadła do 650 g.
Przyczyna nieznana. Po prostu zaczęła rodzic tyle.
Już są w domu, pod opieka. Ale wesoło nie było. Zobaczymy jak się bedzie rozwijać. Każdy wczesniak to niestety komplikacje.

Serdecznie Ci współczuję straty. 350 gram to maleństwo. Ja byłam przy nich codziennie na słuchawce, więc do rej pory siedzi we mnie.
sie człowiek naczyta , nasłucha i sam się boi. najgorzej maja te co juz sa po kilku stratach. wdl mojej kalkulacji mój kloc powinien ważyć 760-900 g . Zobaczę we wtorek czy trafiłam w widełki :) Z badan na badanie rosla 10-11g dziennie, a powinna przyspieszyć bo na pewno 2 kilo to ona wazyla nie bedzie, hellou ja mialam 3,700 i rozmiar 62.
 
sie człowiek naczyta , nasłucha i sam się boi. najgorzej maja te co juz sa po kilku stratach. wdl mojej kalkulacji mój kloc powinien ważyć 760-900 g. Zobaczę we wtorek czy trafiłam w widełki :) Z badan na badanie rosla 10-11g a powinna przyspieszyć.

No ja tez czekam na wizytę. Dwa tyg temu odebrałam skierowania na cukier i leżą. Za tydzień idę więc to mija ostatnia szansa.
Jeszcze trochę i lekarz będzie musiał pomagać mi wejść na fotel
 
Ale, tak dla ścisłości, nie w tej ciąży 4 lata temu dopadła mnie gestoza i to był już koniec wszystkiego. W tej ciąży narazie jest dobrze.
podobno to paskudztwo nie wiadomo czemu atakuje pierwsze ciąże. Myle, ze w tej to juz tak za 3 miechy:) to wrzucisz zdjecia dziecka, zeby sie pochwalić nowym człowiekiem.
U mnie tak wypada, ale to taka chy a pogoda bo i ja chodzę nieprzytomna. Raz się złoszczę a za chwile szczęśliwa Zobacz załącznik 1030518
Idziemy prawie równo :))
 
No ja tez czekam na wizytę. Dwa tyg temu odebrałam skierowania na cukier i leżą. Za tydzień idę więc to mija ostatnia szansa.
Jeszcze trochę i lekarz będzie musiał pomagać mi wejść na fotel
ja to Ci powiem, ze żwawa jestem. Znaczy jak coś trzeba zrobić to oczywiście, ze umieram, ale jak ide na spacer to 10 km to pfffffffffffff, co to dla mnie :).
 
Właśnie sobie uświadomiłam że jeszcze 3 miesiące [emoji54] i rodze
Ja spojrzałam na jedną moją apkę i tam podaje w dniach ile zostało do porodu...jak to zobaczyłam to prawie zes...m się ze strachu...89 dni! Jakoś jak się mówi w miesiącach to mniej przerażająco to brzmi niż w dniach ;)
 
Ja spojrzałam na jedną moją apkę i tam podaje w dniach ile zostało do porodu...jak to zobaczyłam to prawie zes...m się ze strachu...89 dni! Jakoś jak się mówi w miesiącach to mniej przerażająco to brzmi niż w dniach ;)
Jesli Ci lekarz nie zlecil to polecam wykonać próby wątrobowe oraz dobowa zbiórke moczu. Od lekarza 1-kontaktu możesz dostac skierowanie na proby wątrobowe. Niestety dobowa zbiorka moczu od specjalisty badz na własną reke. Jakbys byla zainteresowana na priv Ci wyjasnie jak dobrze zrobic to badanie. Mi bialko spadlo na 0.12, w środę ide na prony watrobiwe i zwykly mocz. Z dobowa zbiorka 2x sie wstrzymam bo mam skierowanie na nefrologie. Warto tez zrobic gGfr- tj praca nerek. Niestety przy gestozie watroba rowniez szwankuje, tak mozna sprawdzić jej prace i trzymać reke na pulsie.
 
reklama
Do góry