reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Było by fajnie jakby CI się jakieś trafiło na długo, żebyś już do porodu miała swój kąt i przez rok przynajmniej nie musiała z maleństwem latać z miejsca w miejsce.
Wynajmowałam mieszkania we Wrocławiu to nieraz takie ceny sobie liczyli za takie rudery z wypadającymi oknami z kitu, albo grzybem, że aż cały sufit był czarny :D A najgorsze mieszkania ze współlokatorami... O bosh z kim, czy tam z czym ja nie mieszkałam. Najgorsza była dziewucha, co dawała na lewo i prawo i sobie tych kolesi sprowadzała do domu. Wyrywała typów OBCYCH! w internetach i sobie sex randki uskuteczniała. Jeszcze się tym szczyciła, że taaaakiegoo miał i tu i tam jej wkładał. JPRDL XD
Też mi się zdarzało z różnymi osobami mieszkać na studiach i masz rację najgorsze co może być to współlokator...jakoś w serialach telewizyjnych inaczej to przedstawiają ;)
 
reklama
Też mi się zdarzało z różnymi osobami mieszkać na studiach i masz rację najgorsze co może być to współlokator...jakoś w serialach telewizyjnych inaczej to przedstawiają ;)
W serialach to jest od razu Besti. Ogarnięta dziewczyna, studenka prawa lub medycyny na którą można liczyć. W rzeczywistości brudasy, złodzieje, panny mające coś z głową, wioski dojeżdzające do dużego miasta i robiące się Ą Ę. Także nie dziwie się, że cieżko znaleźć mieszkanie w miare tanie, czyste i jeszcze bez szkodników :D
 
Dziewczyny w środę byłam u gina 23+6, przy badaniu powiedział że mała waży 650 gram. Czy to dobra waga bo jak czytam w necie to już sama nie wiem
Jak oboje jesteście nie wysocy, to i baby będzie wzrostem i wagą po was.
Ja np. z nie mężem mamy po 178cm to dziecko ma też swoje rozmiary. No i brzuch od razu większy.
A mi wybił 25 tc :)) moja Laura jest królikiem hyhy
Majtki xl ledwo wlazly :D
No proszę jaka odmiana! Cała na biało! :D
W mojej pracy często byłam w mieszkaniach komunalnych (widziałam ich dziesiątki, jak nie więcej) i powiem, że niektóre były naprawdę fajne, więc może niedługo też trafisz na jakieś ładne :) oby coś udało się znaleźć przed porodem:)
Szukam prywatnego na wynajem, bo komunalne mi nie przysługuje (jeszcze :evil:). Ale fakt, żeby było czyste i tanie graniczy z cudem.
W poniedziałek oglądam kolejne.
 
Na cb zawsze mogę liczyc [emoji8][emoji8][emoji8]
W klimacie naklejek. Zreszta wiesz wszystko co i jak hehehe
Cale mieszkanie kojarzysz - drewno dąb naturalny, cegły oryginalne, stare belki, przełamane bielą i beton architektoniczny.
Lampy wiszące w całym mieszkaniu są takie same. Moj projekt na zamówienie- żeliwne czarne.
Więc u synka musi być cos w drewnie raczej. Patrzyłam ostatnio lampki na takich jakby grubych linach i do tego nad łóżeczko chmurka. Tylko obawiam sie troche tego stylu "linki".
Poustawiamy mebelki, usiądę i "wczuje "sie.
Jakby co to szukamy tych linek [emoji3] takie subtelniejsze niz to na foto
A jakich szukasz? Jutro siedzę w aucie jakieś 6h to mogę Tobie coś w necie poszukać [emoji23][emoji12]
Screenshot_20190928-141524_Chrome.jpeg
Screenshot_20190928-141638_Allegro.jpeg
 
Jak oboje jesteście nie wysocy, to i baby będzie wzrostem i wagą po was.
Ja np. z nie mężem mamy po 178cm to dziecko ma też swoje rozmiary. No i brzuch od razu większy.

No proszę jaka odmiana! Cała na biało! :D

Szukam prywatnego na wynajem, bo komunalne mi nie przysługuje (jeszcze :evil:). Ale fakt, żeby było czyste i tanie graniczy z cudem.
W poniedziałek oglądam kolejne.
Z tym wzostem mam nadzieję ja mam 164, mój maks 175 a dziecko jest dość długie i masywne. Zobaczę za tydzień. Ja jestem cienkiej kości, mój grubej i ma wielki lep ale Laura na na szczęście malutką głowę w stosunku do ciała. Niby te wrosty się usredniaja. Mam nadzieję że nie podzialaja geny wsteczne jakieś bo mój dziadek miał 2 m jak nie ponad.
 
Jak oboje jesteście nie wysocy, to i baby będzie wzrostem i wagą po was.
Ja np. z nie mężem mamy po 178cm to dziecko ma też swoje rozmiary. No i brzuch od razu większy.

No proszę jaka odmiana! Cała na biało! :D

Szukam prywatnego na wynajem, bo komunalne mi nie przysługuje (jeszcze :evil:). Ale fakt, żeby było czyste i tanie graniczy z cudem.
W poniedziałek oglądam kolejne.
A wzrostem to masz rację. Ja mqm 173 a maz 198 i gin od razu powiedział ze 56 cm to ja nie urodze xD
 
reklama
Do góry