reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Moje dziecko ostatnio lata po całym brzuchu. Zaraz dostanie jeść i swoje witaminy. Hihi znów urocze sny. Żyłam z kradzieży aut xd xd xd i nie kradlam luksusowych tylko bety bo nienawidzę beciarzy.
Mi się dzisiaj śniło, że synek był już z nami i bujałam go w wózku w salonie, a jak zaczął płakać to zaniosłam go partnerowi, żeby nakarmił go piersią [emoji1787][emoji1787][emoji1787]



Dziewczyny w środę byłam u gina 23+6, przy badaniu powiedział że mała waży 650 gram. Czy to dobra waga bo jak czytam w necie to już sama nie wiem

Jak dla mnie waga w normie. Zresztą jakby było inaczej to lekarz by coś powiedział :)
 
reklama
Dziewczyny w środę byłam u gina 23+6, przy badaniu powiedział że mała waży 650 gram. Czy to dobra waga bo jak czytam w necie to już sama nie wiem
Każde dziecko rozwija się indywidualnie. Po za tym te wagi usg też są takie pirazy oko :) myślę że wszystko jest w porządku. No babce co miała urodzić 3,5 kilowego.synka wdl usg wyszedł 4,700 xd więc trochę jej zanizyli .
 
A mi wybił 25 tc :)) moja Laura jest królikiem hyhy
Majtki xl ledwo wlazly :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-09-28-11-22-13.png
    Screenshot_2019-09-28-11-22-13.png
    23,8 KB · Wyświetleń: 76
  • Screenshot_2019-09-28-11-20-13.png
    Screenshot_2019-09-28-11-20-13.png
    55,2 KB · Wyświetleń: 111
  • IMG_20190928_112421.jpg
    IMG_20190928_112421.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 114
A mi wybił 25 tc :)) moja Laura jest królikiem hyhy
Majtki xl ledwo wlazly :D
Jakie papcie słodkie [emoji7][emoji7][emoji7] Gdzie kupiłaś?

U nas już 26 tydzień...kiedy to tak zleciało? Zaraz będziemy tulić nasze maleństwa [emoji3059]

Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie (szybka piękna i taaaka czysta xD W ogóle mam taki porządek w domu przez to leżenie od dwóch tygodni, że lepiej gości nie zapraszać [emoji1787]) i jak zobaczyłam jak mi brzuch urósł w przeciągu tygodnia to aż nie wierze. Ja cały czas mam wrażenie, że jeszcze po mnie nic nie widać a tu taki zonk [emoji50]

Mój Łukasz będzie skręcał dziś komode do pokoju Dawidka (w końcu podjęliśmy męską decyzję i wybraliśmy imię) i będę mogła powolutku wkładać tam ubranka [emoji3059]
20190928_105933.jpeg
 
Jakie papcie słodkie
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
Gdzie kupiłaś?

U nas już 26 tydzień...kiedy to tak zleciało? Zaraz będziemy tulić nasze maleństwa
emoji3059.png


Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie (szybka piękna i taaaka czysta xD W ogóle mam taki porządek w domu przez to leżenie od dwóch tygodni, że lepiej gości nie zapraszać
emoji1787.png
) i jak zobaczyłam jak mi brzuch urósł w przeciągu tygodnia to aż nie wierze. Ja cały czas mam wrażenie, że jeszcze po mnie nic nie widać a tu taki zonk
emoji50.png


Mój Łukasz będzie skręcał dziś komode do pokoju Dawidka (w końcu podjęliśmy męską decyzję i wybraliśmy imię) i będę mogła powolutku wkładać tam ubranka
emoji3059.png
Zobacz załącznik 1027594
1569666183098.png

Moje są z top Secret. Ciężko znaleźć je w necie bo to jakieś z ubiegłego roku. Dostałam na mikołajki od nie męża.
Tu masz podobne w Sinsay
Link do: Różowe kapcie z uszami, SINSAY, WX096-03X
A ja właśnie upatrzyłam takie cuda w reservd :D Mamusia po was idzie! Białe króliczki! :D
1569666092777.png

Co do szyb :D ja bardzo rzadko myje lustra bo mam duże i dużo. Są święte i nie dotykalskie. Gdzieś na moim jest odciśnięty palec i muszę tak kadrować, żeby nie było go widać a często wypada on mi na oku:D
 
Byłam oglądać te mega odnowione mieszkanie, które okazało się być 20m klitką i aż na samym końcu (świata) miasta. No to dalej stoję na niczym :frown:
W mojej pracy często byłam w mieszkaniach komunalnych (widziałam ich dziesiątki, jak nie więcej) i powiem, że niektóre były naprawdę fajne, więc może niedługo też trafisz na jakieś ładne :) oby coś udało się znaleźć przed porodem:)
 
reklama
Byłam oglądać te mega odnowione mieszkanie, które okazało się być 20m klitką i aż na samym końcu (świata) miasta. No to dalej stoję na niczym :frown:
Było by fajnie jakby CI się jakieś trafiło na długo, żebyś już do porodu miała swój kąt i przez rok przynajmniej nie musiała z maleństwem latać z miejsca w miejsce.
Wynajmowałam mieszkania we Wrocławiu to nieraz takie ceny sobie liczyli za takie rudery z wypadającymi oknami z kitu, albo grzybem, że aż cały sufit był czarny :D A najgorsze mieszkania ze współlokatorami... O bosh z kim, czy tam z czym ja nie mieszkałam. Najgorsza była dziewucha, co dawała na lewo i prawo i sobie tych kolesi sprowadzała do domu. Wyrywała typów OBCYCH! w internetach i sobie sex randki uskuteczniała. Jeszcze się tym szczyciła, że taaaakiegoo miał i tu i tam jej wkładał. JPRDL XD
 
Do góry