reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Moje dziecko ostatnio lata po całym brzuchu. Zaraz dostanie jeść i swoje witaminy. Hihi znów urocze sny. Żyłam z kradzieży aut xd xd xd i nie kradlam luksusowych tylko bety bo nienawidzę beciarzy.
Mi się dzisiaj śniło, że synek był już z nami i bujałam go w wózku w salonie, a jak zaczął płakać to zaniosłam go partnerowi, żeby nakarmił go piersią [emoji1787][emoji1787][emoji1787]



Dziewczyny w środę byłam u gina 23+6, przy badaniu powiedział że mała waży 650 gram. Czy to dobra waga bo jak czytam w necie to już sama nie wiem

Jak dla mnie waga w normie. Zresztą jakby było inaczej to lekarz by coś powiedział :)
 
reklama
Dziewczyny w środę byłam u gina 23+6, przy badaniu powiedział że mała waży 650 gram. Czy to dobra waga bo jak czytam w necie to już sama nie wiem
Każde dziecko rozwija się indywidualnie. Po za tym te wagi usg też są takie pirazy oko :) myślę że wszystko jest w porządku. No babce co miała urodzić 3,5 kilowego.synka wdl usg wyszedł 4,700 xd więc trochę jej zanizyli .
 
A mi wybił 25 tc :)) moja Laura jest królikiem hyhy
Majtki xl ledwo wlazly :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-09-28-11-22-13.png
    Screenshot_2019-09-28-11-22-13.png
    23,8 KB · Wyświetleń: 75
  • Screenshot_2019-09-28-11-20-13.png
    Screenshot_2019-09-28-11-20-13.png
    55,2 KB · Wyświetleń: 110
  • IMG_20190928_112421.jpg
    IMG_20190928_112421.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 112
A mi wybił 25 tc :)) moja Laura jest królikiem hyhy
Majtki xl ledwo wlazly :D
Jakie papcie słodkie [emoji7][emoji7][emoji7] Gdzie kupiłaś?

U nas już 26 tydzień...kiedy to tak zleciało? Zaraz będziemy tulić nasze maleństwa [emoji3059]

Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie (szybka piękna i taaaka czysta xD W ogóle mam taki porządek w domu przez to leżenie od dwóch tygodni, że lepiej gości nie zapraszać [emoji1787]) i jak zobaczyłam jak mi brzuch urósł w przeciągu tygodnia to aż nie wierze. Ja cały czas mam wrażenie, że jeszcze po mnie nic nie widać a tu taki zonk [emoji50]

Mój Łukasz będzie skręcał dziś komode do pokoju Dawidka (w końcu podjęliśmy męską decyzję i wybraliśmy imię) i będę mogła powolutku wkładać tam ubranka [emoji3059]
20190928_105933.jpeg
 
Jakie papcie słodkie
emoji7.png
emoji7.png
emoji7.png
Gdzie kupiłaś?

U nas już 26 tydzień...kiedy to tak zleciało? Zaraz będziemy tulić nasze maleństwa
emoji3059.png


Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie (szybka piękna i taaaka czysta xD W ogóle mam taki porządek w domu przez to leżenie od dwóch tygodni, że lepiej gości nie zapraszać
emoji1787.png
) i jak zobaczyłam jak mi brzuch urósł w przeciągu tygodnia to aż nie wierze. Ja cały czas mam wrażenie, że jeszcze po mnie nic nie widać a tu taki zonk
emoji50.png


Mój Łukasz będzie skręcał dziś komode do pokoju Dawidka (w końcu podjęliśmy męską decyzję i wybraliśmy imię) i będę mogła powolutku wkładać tam ubranka
emoji3059.png
Zobacz załącznik 1027594
1569666183098.png

Moje są z top Secret. Ciężko znaleźć je w necie bo to jakieś z ubiegłego roku. Dostałam na mikołajki od nie męża.
Tu masz podobne w Sinsay
Link do: Różowe kapcie z uszami, SINSAY, WX096-03X
A ja właśnie upatrzyłam takie cuda w reservd :D Mamusia po was idzie! Białe króliczki! :D
1569666092777.png

Co do szyb :D ja bardzo rzadko myje lustra bo mam duże i dużo. Są święte i nie dotykalskie. Gdzieś na moim jest odciśnięty palec i muszę tak kadrować, żeby nie było go widać a często wypada on mi na oku:D
 
Byłam oglądać te mega odnowione mieszkanie, które okazało się być 20m klitką i aż na samym końcu (świata) miasta. No to dalej stoję na niczym :frown:
W mojej pracy często byłam w mieszkaniach komunalnych (widziałam ich dziesiątki, jak nie więcej) i powiem, że niektóre były naprawdę fajne, więc może niedługo też trafisz na jakieś ładne :) oby coś udało się znaleźć przed porodem:)
 
reklama
Byłam oglądać te mega odnowione mieszkanie, które okazało się być 20m klitką i aż na samym końcu (świata) miasta. No to dalej stoję na niczym :frown:
Było by fajnie jakby CI się jakieś trafiło na długo, żebyś już do porodu miała swój kąt i przez rok przynajmniej nie musiała z maleństwem latać z miejsca w miejsce.
Wynajmowałam mieszkania we Wrocławiu to nieraz takie ceny sobie liczyli za takie rudery z wypadającymi oknami z kitu, albo grzybem, że aż cały sufit był czarny :D A najgorsze mieszkania ze współlokatorami... O bosh z kim, czy tam z czym ja nie mieszkałam. Najgorsza była dziewucha, co dawała na lewo i prawo i sobie tych kolesi sprowadzała do domu. Wyrywała typów OBCYCH! w internetach i sobie sex randki uskuteczniała. Jeszcze się tym szczyciła, że taaaakiegoo miał i tu i tam jej wkładał. JPRDL XD
 
Do góry