reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Mój nie mąż nie marudzi na bobra XD gole po omacku.
Zresztą przyzwyczaił się od początku znajomości. Na pierwszą randkę przyszlam ba kacu z tekstem ,, Szekspira ufo porwalo,,. Szekspir to był mój królik i zniknął. Do dzisiaj zagadka archiwum x, może sowy.
Ani make up xd nogi nieogolone i co randka kac. Raz przyszłam cała w błocie spóźniona pół godziny bo ganialam króliki i tak mu do samochodu xd oświadczyłam że chcę nad jezioro i tam się umylam.
Uważa że mój bober jest ładny. Osobiście nie czaje co się może komukolwiek podobać w genitaliach xd
Wam też lekarz w karcie ciąży oznaczal typ waginy ? Ja to się naglowilam co to jest ta firana xd
 
Hej dziewczyny my po prenatalnych.Koniec złudzeń 100%chłopak.Wszystkie parametry ok.Waga 487g (OM 21+1 a z usg 21+6).Cieszę się bardzo,że zdrowy.Jeszcze pozostaje mi uporać się z moją głową,w której siedzi myśl o niespełnionym marzenie o córeczce.
Ej, zawsze może być 4:) 3 synów to naprawdę fajna sprawa.
Ja niechcialam mieć więcej dzieci, a tu się przytrafiło:)
 
Mój nie mąż nie marudzi na bobra XD gole po omacku.
Zresztą przyzwyczaił się od początku znajomości. Na pierwszą randkę przyszlam ba kacu z tekstem ,, Szekspira ufo porwalo,,. Szekspir to był mój królik i zniknął. Do dzisiaj zagadka archiwum x, może sowy.
Ani make up xd nogi nieogolone i co randka kac. Raz przyszłam cała w błocie spóźniona pół godziny bo ganialam króliki i tak mu do samochodu xd oświadczyłam że chcę nad jezioro i tam się umylam.
Uważa że mój bober jest ładny. Osobiście nie czaje co się może komukolwiek podobać w genitaliach xd
Wam też lekarz w karcie ciąży oznaczal typ waginy ? Ja to się naglowilam co to jest ta firana xd
Co to w ogóle jest typ waginy? XD to jest jakiś typ?
Moja 4ciaza i w żadnej karcie nic nie mam.
 
Ej, zawsze może być 4:) 3 synów to naprawdę fajna sprawa.
Ja niechcialam mieć więcej dzieci, a tu się przytrafiło:)
To moje ostatnie dziecko.Mam 38lat i to będzie moje 4cc.Mam 2 synów w domu i jednego w Niebie też syna.Więc to była moja ostatnia szansa na córcie.Z zazdrością spoglądam ta małe dziewczynki teraz już tylko tyle mi pozostało.Nie rozumie pomyłek na usg w dzisiejszych czasach.U mnie na każdej wizycie tak wyraźne zdjęcia,że nie ma mowy o pomyłce niestety.
 
A to jest limit cc ? Bo ja jestem jeszcze starsza i chce jeszcze jedno [emoji4] wiec wiek tu nie ma nic do tego
To moje ostatnie dziecko.Mam 38lat i to będzie moje 4cc.Mam 2 synów w domu i jednego w Niebie też syna.Więc to była moja ostatnia szansa na córcie.Z zazdrością spoglądam ta małe dziewczynki teraz już tylko tyle mi pozostało.Nie rozumie pomyłek na usg w dzisiejszych czasach.U mnie na każdej wizycie tak wyraźne zdjęcia,że nie ma mowy o pomyłce niestety.
 
Mój nie mąż nie marudzi na bobra XD gole po omacku.
Zresztą przyzwyczaił się od początku znajomości. Na pierwszą randkę przyszlam ba kacu z tekstem ,, Szekspira ufo porwalo,,. Szekspir to był mój królik i zniknął. Do dzisiaj zagadka archiwum x, może sowy.
Ani make up xd nogi nieogolone i co randka kac. Raz przyszłam cała w błocie spóźniona pół godziny bo ganialam króliki i tak mu do samochodu xd oświadczyłam że chcę nad jezioro i tam się umylam.
Uważa że mój bober jest ładny. Osobiście nie czaje co się może komukolwiek podobać w genitaliach xd
Wam też lekarz w karcie ciąży oznaczal typ waginy ? Ja to się naglowilam co to jest ta firana xd
Ja juz maszynką nigdy przenigdy. Z mikrozacięcia zrobiły mi sie dwa razy czyraki na wewnętrznej stronie uda/pachwiny. Za każdym razem po "idealnym" goleniu. Każdy usuwany chirurgiczne. Ostatni zabieg mce temu. Już nigdy więcej.
Teraz tylko krem
Ja też chcę te ćwiczenia.

Ja się nie gimnastykuję z tym goleniem. Z dwóch powodów: mam fajną elektryczną maszynkę do intymnych okolic, gdzie się nie zatniesz oraz po drugie, jak się gole tam na fajną lalę, to zaraz mam infekcję. Nie wiem jak, bo zawsze używałam nowej golarki. I z tego powodu mój nie mąż zaakceptował fakt, że muszę posiadać tam trochę włosia jeżeli chce się ze mną kochać.
Dawno się tak nie nagimnastykowałam jak dziś w łazience z maszynką do golenia [emoji23]W końcu jutro wizyta u lekarza [emoji6]
 
reklama
Co to w ogóle jest typ waginy? XD to jest jakiś typ?
No właśnie? U mnie musiał by napisać " wagina jak pusty hipermarket" :D jak dobrze, że mój nie mąż się w niej odnajduje :D
Ja juz maszynką nigdy przenigdy. Z mikrozacięcia zrobiły mi sie dwa razy czyraki na wewnętrznej stronie uda/pachwiny. Za każdym razem po "idealnym" goleniu. Każdy usuwany chirurgiczne. Ostatni zabieg mce temu. Już nigdy więcej.
Teraz tylko krem
Ja też miałam jeden, antybiotyk na szczęście go zlikwidował.
Weź tu poducz swoją niedomyślną koleżankę, jaki to krem i wszystko co robisz, też chcę być tam piękna :p
 
Do góry