reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny my po prenatalnych.Koniec złudzeń 100%chłopak.Wszystkie parametry ok.Waga 487g (OM 21+1 a z usg 21+6).Cieszę się bardzo,że zdrowy.Jeszcze pozostaje mi uporać się z moją głową,w której siedzi myśl o niespełnionym marzenie o córeczce.
 

Załączniki

  • tmp-cam-214647559211869391.jpg
    tmp-cam-214647559211869391.jpg
    282,7 KB · Wyświetleń: 80
A u mnie ostatnio ciśnienie od 125 do.155 lata. Taka uwa praca. Przy największych nerwach nawet nie mierze. Doktorek.moj dał mi tabsy 3x.dziennie. Ale po nich taka otępiała.sie.robie ze masakra. Biore tylko.rano.i po.powrocie z.inwestycii.
Młody kopie. Zgaga.non stop. O.siusianiu juz nawet nie mowie.
Co do kwestii.na dole. Ja po.porodzie przy ćwiczeniach dość intensywnych mięśni dopiero po.okolo 3 latach przestałam "prukać" cipką. Jeny jak.mnie to wtedy denerwowalo. Po tym.okresie dopiero wszystko wróciło do normy
 
Hej dziewczyny my po prenatalnych.Koniec złudzeń 100%chłopak.Wszystkie parametry ok.Waga 487g (OM 21+1 a z usg 21+6).Cieszę się bardzo,że zdrowy.Jeszcze pozostaje mi uporać się z moją głową,w której siedzi myśl o niespełnionym marzenie o córeczce.
Zdrowy ładny chłopak :) ja z kolei się na syna napalilam a tu córka :p
A u mnie ostatnio ciśnienie od 125 do.155 lata. Taka uwa praca. Przy największych nerwach nawet nie mierze. Doktorek.moj dał mi tabsy 3x.dziennie. Ale po nich taka otępiała.sie.robie ze masakra. Biore tylko.rano.i po.powrocie z.inwestycii.
Młody kopie. Zgaga.non stop. O.siusianiu juz nawet nie mowie.
Co do kwestii.na dole. Ja po.porodzie przy ćwiczeniach dość intensywnych mięśni dopiero po.okolo 3 latach przestałam "prukać" cipką. Jeny jak.mnie to wtedy denerwowalo. Po tym.okresie dopiero wszystko wróciło do normy
Ja jakiś czas temu ze 3 dni prukalam.xd no co za stres. Myślę że efekt upojnej nocy plus były upały.
 
Teście pojechali, a Popea już po pogrzebie. Przeglądam pomysły na święta. Pomyślałam o porcelanie dla matki xd patrzę jaka ładna detaliczna figurka. Chyba az tak nie kocham rodziców. Laleczka kosztuje 5 tysięcy xd kurła kogoś głowa boli.
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-09-16-19-54-30.png
    Screenshot_2019-09-16-19-54-30.png
    241,1 KB · Wyświetleń: 69
Co do kwestii.na dole. Ja po.porodzie przy ćwiczeniach dość intensywnych mięśni dopiero po.okolo 3 latach przestałam "prukać" cipką. Jeny jak.mnie to wtedy denerwowalo. Po tym.okresie dopiero wszystko wróciło do normy
Ja też chcę te ćwiczenia.
Dawno się tak nie nagimnastykowałam jak dziś w łazience z maszynką do golenia [emoji23]W końcu jutro wizyta u lekarza [emoji6]
Ja się nie gimnastykuję z tym goleniem. Z dwóch powodów: mam fajną elektryczną maszynkę do intymnych okolic, gdzie się nie zatniesz oraz po drugie, jak się gole tam na fajną lalę, to zaraz mam infekcję. Nie wiem jak, bo zawsze używałam nowej golarki. I z tego powodu mój nie mąż zaakceptował fakt, że muszę posiadać tam trochę włosia jeżeli chce się ze mną kochać.
 
reklama
Teście pojechali, a Popea już po pogrzebie. Przeglądam pomysły na święta. Pomyślałam o porcelanie dla matki xd patrzę jaka ładna detaliczna figurka. Chyba az tak nie kocham rodziców. Lalemnczka kosztuje 5 tysięcy xd kurła kogoś głowa boli.
Hmn, za te figurkę sporo. Ale jak gadam aukcje Desy to dopiero mnie głowa boli.
 
Do góry