reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A ja sie znow zalamalam. Mam bialko w moczu co moze sugerowac stan przed rzucawkowy, chcociaz nie zanotowalam przy moim leczeniu ctk powyzej 150. Jestem zalamana i sie boje znow. Gin wie jutro mam przyjsc i za tydzien znow zrobic mocz. Oczywiscie moj maz telefonu nie odbierze bo po co.
 
reklama
Ja zaczynam kupować prezenty na święta i wyprawke dla zajecy bo jak mi przyjdzie kupować wszystko naraz to oj :) wypłata doszła okrojona o 200 zł. Już mi się nawet nie chcę kłócić z tymi biedakami. Zobaczymy za miesiąc. Btw zakupów, wypłat i żałoby. JAKA PIĘKNA !!! Chcę chcę chcę <3 zostało mi tylko 11 i dziwnie się z tym czuję :)
Wypłata była okrojona, bo od wypłaty zasiłku ZUS zabiera 13,71% na składkę emerytalną.
Oj, ja też muszę zacząć myśleć o prezentach. Najgorsze, że nie wiadomo co kom kupić.
 
Wypłata była okrojona, bo od wypłaty zasiłku ZUS zabiera 13,71% na składkę emerytalną.
Oj, ja też muszę zacząć myśleć o prezentach. Najgorsze, że nie wiadomo co kom kupić.
A to.się hajs zgadza. Mi już brakuje pomysłów. Ojciec co roku.militaria matka to.torebki, kosmetyki, ubrania, biżuteria, RTV agd xd porcelana. Bez sensu te święta.
 
Mięśnie kalega mam zrypane po pierwszym porodzie. Nie mogę skakać, kichać i kaszle bo popuszczam.
Ale nie miałam tej kulki po porodzie dopiero teraz mi wyszła w drugiej ciąży. Masakra przestraszyłam się. Na razie obserwuje póki co nie wylazi poza. Jest w środku leciutko wystaje
To tak jak u mnie, tylko, że plus ta "kulka", która latami się wycofywała do granic wytrzymałości i normalniejszego funkcjonowania. I tak jak pisałam : kluski, pierogi, naleśniki itp potęgują tą kulkę. A to obniżona macica. Teraz dzieciak podszedł do góry, to zabrał ją ze sobą. Ale mam inny problem, mam żylaki koło wejścia pochwy. To jakaś masakra.
Co do dentysty słaby ze mnie doradcza bo mam przez paradontozę zęby z tytanu i nie mam próchnicy ani dziur. A już drugi rok tak sobie ide ide i ide na odkamienianie, oj wyjda ząbki w calosci przed 40stka.
Ja też mam paradontozę, ale na szczęście zatrzymaną, już po czyszczeniu odsłoniły mi się zęby i odsunęły dziąsła. Myślę, że w ostatniej chwili je uratowałam.
 
To tak jak u mnie, tylko, że plus ta "kulka", która latami się wycofywała do granic wytrzymałości i normalniejszego funkcjonowania. I tak jak pisałam : kluski, pierogi, naleśniki itp potęgują tą kulkę. A to obniżona macica. Teraz dzieciak podszedł do góry, to zabrał ją ze sobą. Ale mam inny problem, mam żylaki koło wejścia pochwy. To jakaś masakra.

Ja też mam paradontozę, ale na szczęście zatrzymaną, już po czyszczeniu odsłoniły mi się zęby i odsunęły dziąsła. Myślę, że w ostatniej chwili je uratowałam.
Też tak miałam na studiach. Ból jak nie wiem. Ropą działa zaszły i odeszły do korzeni. Do dzisiaj dolne przy 2,3 po jedynej stronie nie wróciły. Teraz jak czuję że mam dziąsła jak serdelki to od razu czyszczenie.
 
A ja sie znow zalamalam. Mam bialko w moczu co moze sugerowac stan przed rzucawkowy, chcociaz nie zanotowalam przy moim leczeniu ctk powyzej 150. Jestem zalamana i sie boje znow. Gin wie jutro mam przyjsc i za tydzien znow zrobic mocz. Oczywiscie moj maz telefonu nie odbierze bo po co.
Leż, kontroluj ciśnienie i staraj się nie stresować dodatkowo tym czy odbierze czy nie. Dobrze ze CTK nie przekracza 150, sporo tego białka? Jak ogólnie się czujesz?
 
Leż, kontroluj ciśnienie i staraj się nie stresować dodatkowo tym czy odbierze czy nie. Dobrze ze CTK nie przekracza 150, sporo tego białka? Jak ogólnie się czujesz?
Ja mam nadcisnienie w ciazy w 1 trymestrze mialam 180 a nie raz i 200. Nie jest az tak duzo 0.18 .ale po moich przebojach znow jestem zalamana . Biore 10 dopeget i 2 beto zk nie wiem czy da sie wiecej .
 
Ja mam nadcisnienie w ciazy w 1 trymestrze mialam 180 a nie raz i 200. Nie jest az tak duzo 0.18 .ale po moich przebojach znow jestem zalamana . Biore 10 dopeget i 2 beto zk nie wiem czy da sie wiecej .

Dobrze, że jutro masz wizytę. Może szybka reakcja pomoże. Na lekach się nie znam niestety, natomiast połowa za tobą, więc gdyby za tydzień wynik potwierdzil białkomocz to położa cię bezpiecznie do szpitala.
Dobrego masz lekarza? Skoro poradził sobie w 1 trym z nadciśnieniem to i jutro da radę cię uspokoić.
Wgl jak działają na ciebie te leki?
 
reklama
Dobrze, że jutro masz wizytę. Może szybka reakcja pomoże. Na lekach się nie znam niestety, natomiast połowa za tobą, więc gdyby za tydzień wynik potwierdzil białkomocz to położa cię bezpiecznie do szpitala.
Dobrego masz lekarza? Skoro poradził sobie w 1 trym z nadciśnieniem to i jutro da radę cię uspokoić.
Wgl jak działają na ciebie te leki?
W 1 trymestrze nadcisnienie leczy kardiolog dopiero po20tc lecza ginekolodzy. Na razie telefonicznie powiedzial ze powtorzymy badania. Dzis mialam echo serca swoje tam w porzadku pomimo cisnien
 
Do góry