reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Na czczo plus posiłek po godzinie od zażycia. A masz tabletki? Lepiej przyswajaja sie plyny, jest plynne zelazko, które moga brac kobiety w ciazy
Tabletki :( kurcze serio się martwie. Do tego waga ostatnio mi spadła i ogólnie na wadze przybrała niecałe 3 kg a zaczynam 23 tydzień. Boje się ze dzieje się coś złego
 
@Aguara też słyszałam, że jak się chodzi i nęka prezydenta, to ponoć można coś dostać. Ciekawe ile w tym prawdy.
W obecnym jeszcze mieszkaniu jest za duży metraż żeby dostać komunalne, ale muszę się wyprowadzić szybciej niźli będę co tydzień nękać p. Prezydenta. Jak będę wynajmować, to napiszę liścik.
 
reklama
@Aguara też słyszałam, że jak się chodzi i nęka prezydenta, to ponoć można coś dostać. Ciekawe ile w tym prawdy.
W obecnym jeszcze mieszkaniu jest za duży metraż żeby dostać komunalne, ale muszę się wyprowadzić szybciej niźli będę co tydzień nękać p. Prezydenta. Jak będę wynajmować, to napiszę liścik.
Życzę Ci dużo dużo dobrego, przede wszystkim spokoju i wsparcia.
 
Do góry