reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A sok z buraka dodatkowo? Jak smaku nie lubisz dorzuć jabłko do wyciskarki. Ja w pierwszej ciąży miałam 7,2 i byłam w szpitalu, mieli mi podawać krew. Koniec końców pamiętam że przyszedł dietetyk i hematolog i wyszłam z dieta. Teraz mam 11 i też biore Tardyferon.
Sok z buraka lubię, będę działać! :)
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was ma też problem z hemoglobiną? Przyjmuję Tardyferon 2 razy dziennie a mimo to poziom spada :( zaczynałam od 12,1 a est 10,6 jestem załamana :( jakieś pomysły, sposoby na realne podniesienie poziomu żelaza?
A bierzesz rano na czczo godizne przed posiłkiem? Plus pij duzo soku z buraków
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma też problem z hemoglobiną? Przyjmuję Tardyferon 2 razy dziennie a mimo to poziom spada :( zaczynałam od 12,1 a est 10,6 jestem załamana :( jakieś pomysły, sposoby na realne podniesienie poziomu żelaza?
Ja mam. Biore tardyferon od 1.5 miesiąca 2x dziennie. Tydzień temu odstawilam i dziś szłam zbadać żelazo mam 70 a nprma od 50 do 110. Za tydzień idę zrobić krew, mocz i krzywa cukrowa. I zobaczę czy będę brać dalej tardyferon czy już nie.


Dodatkowo biorę dopelhertz mama dha tam weź jest żelazo i aspargin 3 x dziennie
 
Ciekawe kiedy mi każe robić krzywa. Ale to pewnie jeszcze. Bo to przed 24tc podobno nie ma sensu. Narazie we wtorek idę omówić z lekarzem mocz bo chyba mam bezobjawowe zapalenie pęcherza. Laurozaur przeżył moje bezdechy bo kopie. Zaraz się kładę bo gorączkę chyba mam. Co za dzień. Czytam wasze posty o mieszkaniach i serduszkach i widzę że też nie kolorowo. 10 powinnam dostać wypłatę. Pożyjemy zobaczymy.
 
Dziewczyny pochwalcie się imionami dla chłopców. Któraś już jakieś wybrała? U nas cały czas trwa dyskusja i pewnie jeszcze długo się nie skończy. Moimi faworytami są Dawid, Fabian albo Dominik.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was ma też problem z hemoglobiną? Przyjmuję Tardyferon 2 razy dziennie a mimo to poziom spada :( zaczynałam od 12,1 a est 10,6 jestem załamana :( jakieś pomysły, sposoby na realne podniesienie poziomu żelaza?
Ja tez biorę tardyferon 2x dziennie, a hemoglobine miałam 11,2. Ja zawsze mam niską, krwi nigdy oddawać nie mogłam. Poza tym podobno słaby hematokryt i niskie płytki krwi więc moja gin wysłała mnie do hematologa . On powiedział że moje wyniki jak na ciążę są ok i kazał przyjść po 2 miesiącach, a krew badać co miesiąc . Moja gin kazała mi pic zielone koktajle, pęczek pietruszki, cytryna i jakieś owoce do smaku. Wbrew pozorom całkiem smaczne :)
 
reklama
Do góry