reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Oj się grillem przejmujesz. Mnie znów kuje w lewym boku ale to zrosty po operacji. Na każdy ból reaguje jak by zaraz miała się wydarzyć tragedia. Utopilam smutki w wieśmaky, cheesie, ice tea, paczce monsterów, paczce zelkow chupa chups, paczce zelkow malinek i delicji, ale jadłam również dla równowagi wątróbkę sałatkę gruszeczki i winigrona xd czym jest grill przy tej bombie którą ja dziś zezarlam. Wyczerpalam limit niezdrowego żarcia na całą ciążę xd
Same pysznosci :) bardziej niż grillowanym żarciem przejmuje się ilością dymu jaki pochłonęłam :(
 
reklama
no chyba właśnie z tym jest najgorzej... ktoś chce na piwo ty chcesz do domu spać... ktoś gada o swoich przygodach miłosnych a Ty masz faceta i dziecko w drodze :D irytuje słuchanie jak ludzie gadają głupoty...
Dokładnie to mialam na myśli, przyjaciółka szuka faceta, randkuje, imprezuje do rana, a ja z mężem czemy na Dzidziusia. I mimo że chyba wole moje życie to po prostu widzę, że coraz ciężej znaleźć w naszej przyjaźni jakoś wspólny mianownik.
 
Jeny jak ja juz bym chciała urodzić. Tez tak macie że już macie czasami dosc tych dolegliwosci. A swiadomosc ze za troche bedzie jeszcze gorzej... ehhh ja już chce co najmniej grudzień no tak 24 ;)
 
Dokładnie to mialam na myśli, przyjaciółka szuka faceta, randkuje, imprezuje do rana, a ja z mężem czemy na Dzidziusia. I mimo że chyba wole moje życie to po prostu widzę, że coraz ciężej znaleźć w naszej przyjaźni jakoś wspólny mianownik.
po prostu chyba potrzebujemy na swojej drodze osób bardziej podobnych do nas na ten moment :) ze znajomymi było fajnie jak był luz... teraz potrzeba kogoś z kim się można wymienić przepisami i trikami jak usunąć plame z dywanu [emoji16]
 
Jeny jak ja juz bym chciała urodzić. Tez tak macie że już macie czasami dosc tych dolegliwosci. A swiadomosc ze za troche bedzie jeszcze gorzej... ehhh ja już chce co najmniej grudzień no tak 24 ;)
Ja czekam na pierwsze dziecko, wiec z wielką ciekawością przechodzę przez ciążę, zwłaszcza że nieprzyjemne dolegliwości mnie póki co szczęśliwie omijają :) bardzo boje się macierzyństwa, bo to dla mnie całkowicie nieznany temat, więc chce żeby ciąża mijala powoli :)
 
Jeny jak ja juz bym chciała urodzić. Tez tak macie że już macie czasami dosc tych dolegliwosci. A swiadomosc ze za troche bedzie jeszcze gorzej... ehhh ja już chce co najmniej grudzień no tak 24 ;)
mam to szczęście że póki co wszystko co "złe" mnie omija [emoji4] czasami jak gdzieś cały dzień latam to plecy trochę bolą może trochę gorsza cera i szamota się coś w środku [emoji7][emoji175] ale mam nadzieję że gorzej nie będzie [emoji1]
 
Jeny jak ja juz bym chciała urodzić. Tez tak macie że już macie czasami dosc tych dolegliwosci. A swiadomosc ze za troche bedzie jeszcze gorzej... ehhh ja już chce co najmniej grudzień no tak 24 ;)
Ja chcę chociaż 24 tc żeby trochę mniej paranoicznie podchodzić do niektórych rzeczy xd wszystko jest zamachem stanu i spiskiem iluminatow przeciwko mojej ciąży. Wczoraj zrobiłam ***** burzę o air wicka bo znalazłam w Internecie artykuł jaki on jest zły i niedobry. Mój biedny prosty chłop nie wiedział o co mi chodzi.
 
Co do koleżanek nigdy jako takich nie miałam. Po za studiami. To były kobiety zainteresowane swoim rozwojem i pasjami, a nie plotkami. Mnie strasznie irytuja niektóre baby. Zwłaszcza te co niedawno porodzily. Jak były w ciąży to Boże biedne zagrożenie ciąży 10 stopnia, cukrzyca, krwiak, tarczyca blablabla. Jak porodzily to ,,czemu nie wyjdziesz na miasto, jest dopiero 22".
 
Ja produkowałam dziś zdjęcie - :) pomogło mi dziecko bo jestem cyfrowym analfabetą jak się okazuje.

Efekt w załączniku. O ile umiem dołączyć plik.

Co do przyjaciółek... Moim zdaniem ciężko o czysta przyjaźń. Bez oczekiwań i wyobrażeń jednej i drugiej strony o sobie nawzajem. Długo miałam podobny problem, dopóki nie uświadomiłam sobie ze wszystko czego potrzebuje mam w sobie. Odtąd pojawiła się bliska osoba, ale nie oczekuję od niej niczego. I chyba tak łatwiej.

IMG_20190818_211250.jpg
 
reklama
Ja produkowałam dziś zdjęcie - :) pomogło mi dziecko bo jestem cyfrowym analfabetą jak się okazuje.

Efekt w załączniku. O ile umiem dołączyć plik.

Co do przyjaciółek... Moim zdaniem ciężko o czysta przyjaźń. Bez oczekiwań i wyobrażeń jednej i drugiej strony o sobie nawzajem. Długo miałam podobny problem, dopóki nie uświadomiłam sobie ze wszystko czego potrzebuje mam w sobie. Odtąd pojawiła się bliska osoba, ale nie oczekuję od niej niczego. I chyba tak łatwiej.

Zobacz załącznik 1011439
Ładna piłeczka :) taka kragla.
 
Do góry