reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
ja mam USG dopiero 19.07 - to będzie 13 + 4 więc trochę późno, ale właśnie w 12 +0 - mam tygodniowy wyjazd... ale i tak się zastanawiam czy nie zrobić gdzie indziej jeszcze 11 + ileś... a wy w którym tygodniu ciąży robicie? bardziej do razu w jak zacznie się 11 czy później?

od razu od 10 + 0 robiłyście NIFTY? czy lepiej poczekać? Słyszałam że z papa lepiej poczekać i zrobić tuż przed USG.
Ja będę mieć 13+6
 
0.880 norma !!!
Moje wrzucone widelki są przepisane z moich wynikow badan z diagnostyki
Do gornej granicy masz 1.44 a do dolnej granicy 0.87.
Wiec nie wiem co sobie wkręcasz [emoji16]Zobacz załącznik 986571
Byłam dziś u endo. Wyniki rewelacyjne :D Jakże ja wam wszystkim kochane dziewczyny dziękuję za wsparcie :* Co to za ginekolog?! Nastraszył mnie okropnie.
 
Najwazniejsze ze wszystko dobrze [emoji8]
A co do ginka to ja juz jednego zmieniłam- "niezauwazył jebitnego krwiaka"!
Najlepiej chyba chodzic do dwoch i weryfikować no i żeby nie panikować bez potrzeby przez takich kretynów.
Właśnie jutro mam "casting" na tego drugiego :) trzymaj sie cieplusio i dużo relaksu [emoji41][emoji272][emoji253]
Byłam dziś u endo. Wyniki rewelacyjne :D Jakże ja wam wszystkim kochane dziewczyny dziękuję za wsparcie :* Co to za ginekolog?! Nastraszył mnie okropnie.
 
Byłam dziś u endo. Wyniki rewelacyjne :D Jakże ja wam wszystkim kochane dziewczyny dziękuję za wsparcie :* Co to za ginekolog?! Nastraszył mnie okropnie.
Niepotrzebnie Cię zestresował. Tak myślałam, że endo powie że jest ok. Też chciałabym mieć taki wynik, no ale jutro u lekarza się dowiem jak moje TSH. Mam nadzieję, że zeszło poniżej 2.
 
ja mam USG dopiero 19.07 - to będzie 13 + 4 więc trochę późno, ale właśnie w 12 +0 - mam tygodniowy wyjazd... ale i tak się zastanawiam czy nie zrobić gdzie indziej jeszcze 11 + ileś... a wy w którym tygodniu ciąży robicie? bardziej do razu w jak zacznie się 11 czy później?

od razu od 10 + 0 robiłyście NIFTY? czy lepiej poczekać? Słyszałam że z papa lepiej poczekać i zrobić tuż przed USG.
Ja usg będę mieć 26 czerwca, to będzie wg @ 12t 6d, a wg usg 13t 1d. Chyba tego samego dnia będą mi pobierać krew na pappa, choć pewna nie jestem bo to badania w szpitalu i nie wiem co tam wymyślą.
Moze spróbuj umówić się dzień przed wyjazdem, bo jeśli w 13t 4d dziecko będzie już za duże to niektórych parametrów nie da się już pomierzyć.
Ja NIFTY zrobiłam jak było wg usg 11t 0d.
 
reklama
Do góry