reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Super ile czekałaś na wynik ? Ja ide na nifty w piątek
Pobranie krwi miałam dokładnie tydzien temu we wtorek 11 czerwca. Dostałam potem informację, że wyniki będą maksymalnie po 10 dniach roboczych, czyli wychodziło, że do 27 czerwca. Ale dziś rano dostałam informację, że wyniki są już gotowe :)
Specjalnie poszłam na badanie w środku tygodnia, a nie pod koniec, aby przez to, że jest weekend nie opóźniła się przesyłka próbki do laboratorium.
 
Cześć dziewczyny. Dziś przyszły moje wyniki badań NIFTY Pro. Ale miałam stresa, gdy otwierałam wynik. Okazało się, że będę mieć zdrowego chłopca:-D
Gratuluję ,super ,ze wszystko dobrze.

Ja po Endo bez niespodzianki niedoczynność tarczycy. Leki 75 ,3 razy w tygodniu.. 50 ,4 razy. I kontrola z ponownymi wynikami we wrześniu. USG tarczycy ok.
 
Gratuluję ,super ,ze wszystko dobrze.

Ja po Endo bez niespodzianki niedoczynność tarczycy. Leki 75 ,3 razy w tygodniu.. 50 ,4 razy. I kontrola z ponownymi wynikami we wrześniu. USG tarczycy ok.
Dziękuję :) Dziś też miałam u gin wynik TSH, wyszło 1,94. Miesiąc temu miałam 2,2, więc trochę spadło. Przez miesiąc brałam na zmianę Letrox 150 i 125, a teraz mam brać codziennie Letrox 150.
 
Pobranie krwi miałam dokładnie tydzien temu we wtorek 11 czerwca. Dostałam potem informację, że wyniki będą maksymalnie po 10 dniach roboczych, czyli wychodziło, że do 27 czerwca. Ale dziś rano dostałam informację, że wyniki są już gotowe :)
Specjalnie poszłam na badanie w środku tygodnia, a nie pod koniec, aby przez to, że jest weekend nie opóźniła się przesyłka próbki do laboratorium.
to teraz nie wiem czy nie lepiej wstrzymać mi się do poniedziałku żeby ta krew nie czekała na wysyłkę cały weekend ... jutro tam zadzwonię
 
reklama
Do góry