reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Bylam u lekarza dwa tygodnie temu i powiedziała, że ciążą moze być nieudana ,ale nie doszło do samoistnego poronienia A mdłości to mam takie ,że ledwo żyje
 
Ile kobiet tyle historii , niesamowite . Ile czasem przeciwności po drodze do upragnionego dziecka.
My dziś poszliśmy na piknik który się nie odbył..ludzie się zbierali a organizatorów brak! Ludzie zaczęli grzebac w telefonach i ktoś na fb wyslal linka z informacją że impreza przeniesiona na inny termin. Ale pod postem takowej info nie było:( także został plac zabaw.

U mnie brak mdłości , w pierwszej ciąży też nie miałam więc pewnie teraz też mnie ominą.
 
Bylam u lekarza dwa tygodnie temu i powiedziała, że ciążą moze być nieudana ,ale nie doszło do samoistnego poronienia A mdłości to mam takie ,że ledwo żyje
Czyli trafiłaś na nie fajnego lekarza. Zakładam, że ciąża młodsza. Ja z OM powinnam mieć prawie 9tc i termin na 30 grudnia. Ale 2 lekarzy patrzyło na usg, betę i moment krwawienia implatycyjnego.
 
reklama
Hej Ja mam 13 i to jeszcze 6 tc
To ja też 13 , 6 kwietnia ostatnia miesiączka i mam dziś 7 tygodni i 1 dzień ,czyli 8 tydzień się zaczął ;)
Nie wiem jak Wam wychodzi 6 tc..

Śmieje się bo mam takie wahania nastroju :p Mąż przeżył 3 razy to i 4 przeżyje, wie że minie.
Ja już jeden rozwód mam i starczy :p Mój na razie znosi dzielnie moje nastroje :D

Edit: doczytałam ,że patrzycie na wiek na usg nie na OM...
Ogólnie liczy się z OM i tak mam suwaczek. Tak też liczę ;) Te dwa tygodnie bo uznaje się ,że mniej więcej w środku cyklu występuje owulacja to +/-. Logicznie to można powiedzieć ,że średnio jest się w ciąży 38 tygodni ,nie 40 :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry