reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Choruje na epilepsje niestety boję się leków brać jaki to ma wpływ na dziecko a bez leków też gorzej
Ja brałam ślub w ciąży we październiku 5 miesiącu byłam nie było źle bawiłam się tak samo tylko z umiarem na tym zdjęciu widać jak wyglodam z boku

Ja też nam problemy neurologiczne, ale od 10 lat bez leków.
 
Mdłości wróciły [emoji85] nie myślałam, że będę z tego się tak cieszyć [emoji12]
Zuza9292 - niedawno sama mnie pocieszałaś jak przeszły mi nudności ;) teraz mam tylko średnio jeden atak nudności na dzień i dużo lepiej się czuję! Piersi nadal bolą ale to zależy od pory dnia z jakim natężeniem - a jak u Ciebie? Ja juz w czwartek mam wizytę więc potwierdzę Ci na pewno że to uatawanie objawów jest ok!;) jestem dobrej myśli!
 
Dobrze wiedzieć że nie jestem jedna w wieku 35 :-) Ja wczoraj też martwiłam się że przestały mnie boleć piersi i ogólnie samopoczucie mi się poprawiło... Ale dziś rano obudziła mnie kumulacja dolegliwości :mdłości, ból piersi i krzyża i prawego jajnika. Jajnik mnie martwi bo tam mam tą torbiel nieszczęsną... Czy was dziewczyny bolą jajniki czasem? W czwartek mam wizytę siedzę już jak na szpilkach.
 
reklama
Dobrze wiedzieć że nie jestem jedna w wieku 35 :-) Ja wczoraj też martwiłam się że przestały mnie boleć piersi i ogólnie samopoczucie mi się poprawiło... Ale dziś rano obudziła mnie kumulacja dolegliwości :mdłości, ból piersi i krzyża i prawego jajnika. Jajnik mnie martwi bo tam mam tą torbiel nieszczęsną... Czy was dziewczyny bolą jajniki czasem? W czwartek mam wizytę siedzę już jak na szpilkach.
Ja mam 33, też mnie boli jajnik cały czas :/ i w ogole brzuch ja wizytę mam w piątek zobaczymy. Mi lekarz ostatnio wykrył krwiaka ale nie mam żadnego plamieni nic takiego sie nie dzieje.
 
Do góry